Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İstanbul'da grafiker...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asıl aslı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba yaklaşık 2 yıllık ajans tecrübem var.iyi derecede photoshop ve corel programları ve orta düzeyde freehand programı kullanıyorum. insert, katalog, afiş, kurumsal kimlik vb. işlerde tecrübeliyim. istanbul anadolu yakasındaki ajanslarda iş arıyorum ilgilenenler özel msj atarak ulaşabilir. Teşekkürler...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

crea2008

🌱Yeni Üye🌱
atasehir'de bulunan reklam ajansımızda çalışabilecek mac ortamında photoshop ve freehand ile diğer programlara hakim çalışmayı ve üretmeyi seven yeniliklere açık tasarım ve yeteneklerine güvenen tasarımcı veya yardımcı grafiker aramaktayız.

beneren544

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınız hala güncel ise
************* bilgilerimize ulaşabilirsiniz

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Corel Photoshop Kullanan , Dudulludaki vitray atölyemize bayan
çizim elemanı alınacaktır.
Ücret dolgundur ve Sosyal haklar mevcuttur.

İletişim:
(0 216) 314 91 92
0 532 526 75 23

Bekliyoruz.....

asıl aslı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
istanbul'da grafiker

Merhaba İstanbul Anadolu yakası maltepedeki ajansımıza corel draw ve photoshop bilen bayan grafiker aramaktayız. İlgilenenler info@akgrafik.com adresine cv lerini gönderebilirler. Teşekürler...

graf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Mersin Ünv. G.S.F Grafik tasarım bölümünden mezun oldum.Yaşadığım şehirde 2 yıl boyunca proje bazlı çalışmalarda görev aldım.Şehir değişikliği nedeniyle İstanbul'da iş aramaktayım.Freehand MX, Adobe Photoshop, Corel Draw kullanmaktayım.Kurumsal kimlik, katalog çalışmaları,reklam fotoğrafları ve ürün çekimi, sayfa dijaynı, kitap kapağı tasarımları, çizer olarak çalışmaktayım.
Bilgilerinize...

Aslı AKKILIÇ
akkilica@gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...