Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istanbulda reklam sektörü

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde istanbula 15 günlüğüne gideceğim ve o süreçte reklamcılık ve pazarlama ile ilgili (promosyon,baskı vb.) toptan reklam ajanslarına iş yapan yada farklı ürünlere sahip,çalışabileceğim profesyonel firmalar bulabilmek istiyorum.yaşadığım şehirde bu konuda çalışmalarım var imkanlarımı bu konuda daha geliştirmeye çalışıyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar istanbulda daha kolay firmalara ulaşabilmem adına ve tabi benim gibi arkadaşlar içinde klavuz olması için bilgilerinizi, tavsiyelerinizi bu başlıkta paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalın...

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konu güncel arkadaşlar, bir Allah'ın kulu yok mu bilgi verecek bu kadar zamandır???

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Bu karda kışta trafikte istanbul'a gelmeseniz daha iyi olur

Benim tavsiyem fuar döneminde gelmenizdir. Tüm firmaları bir çatı altında bulabilirsiniz.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
İstanbul bu işin görece doğru yapılabildiği bir yer. Sadece tek bir noktaya dikkat etmenizi diliyorum. Reklamcılıkla tabelacılık ve ilancılığı kesinlikle birbirine karıştırmayın.

Reklamcılık çok ileri düzey kültür, bilgi birikimi, dünyayla entegrasyon, psikoloji, sosyoloji gibi konularda bilgi gerektirir. Bir malı, görüşü veya hizmetin satın alınabilirliliğini arttıracak "fikirler" ortaya koyarsınız. Reklamcılık tasarımcılık değildir. Çoğu reklamcının tasarım departmanı bile yoktur. Reklamcı fikir satar tasarım veya kesinlikle tabela değil.

Yani aradığınız fikir -kampanya özelinde birşeyse ona göre davranın yok, reklamdan kastınız reklam materyalı üretmekse o zaman digital yayımlar veya matbaa fuarlarını takip ediniz.

Kolay gelsin.

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.fuar dönemi de gelmeye çalışacağım umarım ama şuan istanbuldayım, istanbuldayken de fırsatım varken işime yarayacak pazarlama tanıtım gücümü arttıracak ürünler bulabilmek istiyorum...

biriciksu

🌱Yeni Üye🌱
stajerliği hiç bitmiyor, yeni başlayanlar için çok sıkıntılı bir dönem oluyor

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar merhaba, önümüzdeki günlerde istanbula 15 günlüğüne gideceğim ve o süreçte reklamcılık ve pazarlama ile ilgili (promosyon,baskı vb.) toptan reklam ajanslarına iş yapan yada farklı ürünlere sahip,çalışabileceğim profesyonel firmalar bulabilmek istiyorum.yaşadığım şehirde bu konuda çalışmalarım var imkanlarımı bu konuda daha geliştirmeye çalışıyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar istanbulda daha kolay firmalara ulaşabilmem adına ve tabi benim gibi arkadaşlar içinde klavuz olması için bilgilerinizi, tavsiyelerinizi bu başlıkta paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalın...

onur bey bana özelden ulaşırmısınız ? grafiktolga@gmail.com soyadınız dikkatimi çekti benimde dal ve bende tokat niksar lıyım bi bağ var mı aramızda onu merak ettim :)))