Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istanbulda yardımcı grafiker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuba84

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Halkla ilişkiler ve reklamcılık mezunuyum. Özel bir grafik tasarım kursunu bitirdim. Photoshop, Freehand, CorelDraw, QarkXpress, İnDesing programlarını başlandıç seviyesinde kullanabiliyorum. Şimdi ise İstanbul'da kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

Benzer konular

budurya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güngörendeki işyerimizde çalışacak
corel bilen çalışma arkadaşı arıyoruz
ilgilenirseniz
turuncutekstil@hotmail.com
adresine cv göndermenizi bekliyorum.

AR_GRUP

🌱Yeni Üye🌱
Ray reklam bünyesinde çalışmak isterseniz 0216 344 95 35

mrged

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu info@semureklam.com adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.

gelincik79

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba eleman arıyorum 0212 514 93 79 numaralı telefondan irtibata geçiniz benimle
fatma ÇOLAKOĞLU

yenidunyalar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz. yenidunyalar@hotmail.com

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...