Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İsviçre Saat Logosu

arock06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım bütün çalışmalarında gradient olayını yapıyorsun ve çok kötü duruyor. Ayrıca bu yaptığın logolar olmamış. Çok karışık ve anlamsız duruyorlar. Bence kafadan bi logo yapacağına önce biraz görsellik bakımından kendine vakit ayır. Logo tasarımları hakkında bilgi edin. Kolay gelsin. Başarılar....

jahr

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım bütün çalışmalarında gradient olayını yapıyorsun ve çok kötü duruyor. Ayrıca bu yaptığın logolar olmamış. Çok karışık ve anlamsız duruyorlar. Bence kafadan bi logo yapacağına önce biraz görsellik bakımından kendine vakit ayır. Logo tasarımları hakkında bilgi edin. Kolay gelsin. Başarılar....

kesinlikle katılıyorum. ama çalışmaya devam edersen başarmaman söz konusu değil.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlara katılıyorum.siyah beyaz gradient uygulaması artık çok eskilerde kaldı.biraz araştırma yapsan çok daha iyi olacak...başarılar

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
oflu aş kendini artık herkez dior degrade kullanma artık :) butun işlerinde kullanmak zorundasın illa yanı araştırmada bulun calısmaları ıncele bence kesinlikle

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence daha sade çalışmalar yapmalısın olumsuz yorum yapmayı sevmiyorum bende çok yeniyim çünkü daha değişik çalışmalara göze hitap etmesine çalışmanı sadece kendi gözünle deil başkalarının gözünden de nasıl görünüceğini düşünerek yaparsan daha çok ilerliceğin görüşündeyim. mesela ikinci logoda sağa yaptığın kıvrım orantılı olmamış soldakiyle ve renk uyumunu da iyi deil her çalışmada gradient kullanmak zorunda da deilsin diğer arkadaşlarada hak veriyorum başarılarının devamı dilerim... :)