Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

işyerim için yaptığım ilk çalışmalarım

kral_51

🌱Yeni Üye🌱
mrhb. iş yerim için yaptığım ilk el ilanı çalışmalarım her ne kadar photoshop hakkında detaylı bilgiye sahip olmasamda biraz ondan biraz bundan araklayarak bişeyler yaptım :)) yorumlarınızı ve benimkinden daha iyi olan fikirlerinizi bekliyorum

41635841.jpg

56381632.jpg

abdullah.jpg

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
son iki çalışman gayet güzel olmuş en azından ilkine göre
ellerine sağlık

xfreeboys

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
En alttaki çalışman oldukça iyi ama üst taraftaki çiçekli resim tasarımın formatına hiç uygun olmamış.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
sanırım çok sıkışık olmuslar oldukca yorucu :S

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Biraz daha yaratıcı olan çalışmalar göz gezdirin :) yapıp bitirdiysenın dıyecegım bırsey yok emegınıze saglık:)

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logoları neden bu kadar büyüttünüz kü aşağıya sıralayadabilirdiniz biraz küçük hallerini.Logolar karmaşaya yol açmış.Biraz daha sadeleştirmeyi deneyin eğer basılmadıysa :)

kral_51

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için tşkler

kycdizayn kardeş daha basılmadı logoların büyüklüğüne gelince zaten amacım hangi hizmetleri verdiğimiz yani logolar küçük olursa alt tarafta amacımdan dışarı çıkmış gibi olurum galiba :)

fikirleirinizi yazarsanız sevinirim

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
çok karışıklar Satış derken Ş nin noktası yok bilgin olsun :) bir çubuk yap derim.Ben en derli toplu olarak 1. çalışayı beğendim ama onda da background kötü.Daha farklı biraz sade birşeyler yapabilirsin.Eline sağlık