Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Itmeli - çekmeli resimleri değişen davetiye

grafiozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geçen gün arkadaşın biri bana gösterdi. Çok ısrar etmeme rağmen açtırmadı davetiyeyi. Parçalayıp nasıl yapıldığını görecektim ama olmadı. Davetiye çekiyorsununuz bir resim oluyor itiyorsunuz başka bir resim oluyor. Aslında mantığı basitti. Birinci resimdeki kağıda düz bıçak atılmış 5-6 tane altta başka resme çapraz bıçak atılmış bu bıçaklar atılınca iç içe mi ne sokulmuş itiyorsunuz çekiyorsunuz resim değişiyor. Böyle çalışma yapan varsa çalışma ve bıçak izlerini paylaşbilirmi... Zira benim aklıma itince 2008 çekince 2009 takvim projesi geldi....

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşım sanırım bahsettiğin davetiye ekteki gibi, ben bunu bir alman otomotiv firmasının reklamında gördüm, otomobil resmi var, çekiyosun kulakçıktan, sonra otomobilin iç aksamı çıkıyo vs... Bende davetiyeyi parçalayıp bıçak izini çıkarttım ve bir arkadaşımın düğün davetiyesine uyarladım. Dış kapak ve içten oluluyor. İç kesimden sonra katlanıp belli noktalardan yapıştırma işleminden geçiyor, bunu elde fırçayla yapıyosun o yüzden zahmetli. Montajı biraz uğraştırıyor ilk başta, çünkü çekince oluşacak alt resmi parçalı ve ters yerleştirmen gerekiyor, bi kaç denemeyle yada maketle çözersin işi.

davetiyedr9.jpg

davetiye2tq2.jpg

grafiozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eywallah buna benziyor benim gördüğüm çaprazlam bıçaklıdı ama aynı sistem uğraş konusu dediğin gibi . Teşekkür ederim.

grafiozo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler logos benim gördüğüm buydu thanks!

grafiaks

🌱Yeni Üye🌱
arkdaslar bende suan davetıye tasarımı yapıorm bır ınsaat fırması ile ilgili bende boyle birsey dusunuorm fakat nasıl yapıldıgını hala kavrayamadım bırazcık acıklayıcı anlatabılırmısnz:(

haydarizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok bekledim ama sağolsun arkadaşlar pek ilgilenmedi, madem açtığı konulara ilgisiz kalıyor arkadaşlar o zaman durumdan vazife çıkarıp bıçak izini paylaşmak bize düşüyor. Yukarıdaki davetiyenin bıçak izini arayan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilirler CorelDraw 11 formatında.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
itcekdavetiye.jpg

haydarizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok bekledim ama sağolsun arkadaşlar pek ilgilenmedi, madem açtığı konulara ilgisiz kalıyor arkadaşlar o zaman durumdan vazife çıkarıp bıçak izini paylaşmak bize düşüyor. Yukarıdaki davetiyenin bıçak izini arayan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilirler CorelDraw 11 formatında.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
itcekdavetiye.jpg

prensesist

🌱Yeni Üye🌱
tşkkrler paylaşım için fkaat linkte problem var sanrım
bu bıçak izlerini bende istiyorrum
mümkünse link düzeltilebilirmi ?

alicanalican

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
link bozuk galiba
bıçak izini almamız mümkün mü acaba?
şimdiden teşekkürler...

iakcadag

🌱Yeni Üye🌱

dafont_666

🌱Yeni Üye🌱
rica etsem linkleri düzeltebilirmisin paylaşım için şimdiden teşekkürler arkadaşım

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel paylaşım teşekkürler. (bıçak izini de kendimiz çizicez artık :) )

orhanozturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logos davetiyenin vektoreli degil dimi linki goremiyormuyum yoksa