Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir-Grafik tasarım kurslarıyla hakkında

ksk_pentagram

🌱Yeni Üye🌱
(Başlıktaki hatayı düzeltemiyorum,kusura bakmayın.)
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle konu yanlış yerde açıldıysa site yöneticilerinden özür dilerim.
İzmir'de grafik tasarım kursu almak istiyorum ve bu kapsamda bir süredir araştırıyorum.Elbette bu kurslardan ünversitede verilen kapsamlı eğitimi beklemek hata olur.Kursta geçen birkaç aylık yada 1 yıllık bir süreçte de üniversitede gelinen düzeye gelmeyi beklemek de komik olur.Ama en azından bir şekilde temeli öğrenip, sertifikamı da alıp düşük ücretle de olsa bir yerde çalışıp, uzun süreçte kendimi geliştirmek istiyorum.
Bilge adam'ın kursları hakkında çok fazla negatif görüşe rastladım ve onların kursuyla ilgilenmiyorum.
Gidebileceğim kurslar:
1: Ege üniversitesi sürekli eğitim merkezi
2: Bemar
3: İzmir akademi
4: Global kariyer.

Bu konuda az çok bilgi sahibi olan bir tanıdığıma danıştığımda ''üniversitelerin açtığı kurslara yönel'' dedi.Bu kapsamda Ege üniv. sürekli eğitim merkezi'ni düşündüm fakat kafamı karıştıran bir durum var.Ege üniv kurs süresi 72 saat, Bemar 180 saat.Ege üniv 400 küsür lira, Bemar 1950 lira.Elbette bütün kurslar ''yüzeysel'' eğitim vermektedir ama Ege üniv.kursu çok daha yüzeysel gibi görünüyor...

Bu konuda sizlerin fikirlerini, tavsiyelerini öğrenmek için bu konuyu açtım.
Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: