Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir grafiker (bayraklı)

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
İzmir de bayraklı semtinde tabela branda vb. çalışmaları yapan bi firma. Tercihen bayan (telefon vs. için) orta düzeyde (kendini bu alanda geliştirmek isteyen, program bilgisi olan) coreldraw, photoshop....

Arkadaşlar bu gün bana sordular...Grafiker arıyorlar ilgilenen arkadaşlara firmanın telefon numarasını verebilirim (19 haziran 2010)benim adresim: snr35@hotmail.com

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Grafiker aranıyor

corel deneyimli tercihen ehliyetli

Grafikerler aranıyor.

ajansceka@ttmail.com adresine cv gönderiniz

fxmns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yemekte yapmasını bilse nasıl olur...

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu iki ilan farklı farklı sanırım yanılıyormuyum?

CorelDRAW ve PhotoShop programlarını PC'de tabela reklam sektörü bakımından yeterince iyi kullanıyorum.
Dijital baskı makinesi veya CNC router kullanmışlığım yoktur. Fakat tasarım işinde fazla bir yoğunluk yoksa onlarıda kısa zamanda öğreneceğimi garanti ederim.

A2+B ehliyetim var fakat fazla trafik tecrübem yok,

Bu arada; İzmir'de ikamet etmiyorum ama kalacak yer konusunda yardımcı olunursa gelebilirim.

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlgilenen arkadaşlara teşekkürederim İlan sonuçlandı