Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirde Freelance Grafik tasarımcıyım iş arıyorum

taylanguvenilir

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba İzmirde oturuyorum ve dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar eğitimi bölümünden mezun olup aynı bölümde yüksek lisansımı yapıyorum. İş vermek istiyen kişiler lütfen özelden mesaj atsınlar ilgilenenlere pdf olarak da portfolyomu yollıyabilirim

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

taylanguvenilir

🌱Yeni Üye🌱
İzmirde yaşıyorum.

Photoshop, İllüstrator, Freehand ve 3Ds Max programlarını kullanıyorum.

İzmirde DEV ajansta ve kinetik ajansta çalıştım, freelance çalışmalara devam ediyorum.

Ben Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Grafik Anasanat Bölümü mezunuyum ve aynı bölümde Yüksek Lisans' ıma devam ediyor ve asistanlık yapıyorum bu alanda mümkün olduğunca gelişimime özen gösteriyorum.

İş teklifinde bulunucak kişilere özelden ulaştıkları taktirde çalışmalarımdan örnekler yollıyabilirim .

ekremozbey

🌱Yeni Üye🌱
merahaba cafe restorantımız için çeşitli reklam calışmaları yapmayı düşünüyoruz.. yerimiz buca 9 eylül ikdisat fakültesinin yanında.. ekremozbey@hotmail.com

EdiGenTR

🌱Yeni Üye🌱
merhaba cv nizi ve referanslarınızı edi@edi.gen.tr adresimize yollarmısınız birde css le aranız iyimi bunuda mutlaka belirtin fulltime ve freelance calısacak arkadaslar aramaktayız webtasarım üzerine calısacak arkadaslar aramaktayız

idramali

🌱Yeni Üye🌱
web sitelerimiz için arayüz çalışması yaptırmak istiyoruz , ilgilenirseniz ilker@dramali.com adresine cv göndermenizi rica ederim.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.