Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirde / İş öğrenmek için çalışan arıyorum.

MAJEZIK

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.Ben 21 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır konfeksiyon işi içindeyim.Genelde pazarlama ve vitrin dizaynı üzerine görev yaptım ve hala bir mağazada çalışmaktayım.Mesele şuki vasıfı olmayan insanlar için türkiyede heleki cahil insanlarla çalışmak tam bir kaos.Sakarya üniversitesine uzaktan eğitim bilgi yönetimi okuyorum.İyi seviye arapça diline hakimim ve uzun yıllar suriyede yaşadım.Şimdi bazı nedenlerden ötürü suriyeye gidemediğim için türkiyede yaşamaya çalışıyorum.

Bu ilanı yazmaktaki amacım şu:
Meslek öğrenmek istiyorum.Matbaa yada grafik tasarımı üzerine ancak en çok merakım grafik tasarımı üzerine.Kuzenim grafiker ve birçok programı üst seviye kullanabiliyor ondan gördüğüm kadarıyla ve birkaç deneme yapmamın sonucunda bu işin sanatsal yönünü buldum.Eğer mümkün ise bir grafikerin yanında veya bir reklam şirketinde çalışarak bu mesleği öğrenmek ve sürdürmek istiyorum.Kısacası ciddi bir vasıfa sahip olmak istiyorum.Bu yüzden bu ilanı yazıyor ve yardım rica ediyorum.Şuan mardinde yaşıyorum ve işimden ayrılmaya hazırlanıyorum izmir yolcusuyum.Eğer bu ilanımla ilgilenen olursa lütfen benimle irtibata geçsin beni çok mutlu eder.Şimdiden olumlu olumsuz tüm yardımlarınız için teşekkür ediyorum.İlanımla ilgilenen olursa durumum ve kendimle ilgili daha fazla detay vereceğim.

Teşekkürler.

Alik AKPOLAT
cirak_18@hotmail.com
0543 401 80 24
(Telefon yoluyla ulaşırsanız daha makbule geçer çünkü geç saate kadar mağazada çalışıyorum)