Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

izmirde reklam ajansında yada matbaada yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

ilknur25

🌱Yeni Üye🌱
Grafik tasarım kursuna gittim..lise mezunuyum.yaşım 25..CorelDraw,Fhotoshop CS3 ve freehand ..ve bütün ofis programları hakkında bilgim var kendimi grafik tasarım konusunda geliştirebileceğim iş arıyorum..tecrübeli değilim..İzmir'de iş arıyorum..bir reklam ajansında ön muhasebe elemanı olarak çalışmıştım...ilginize teşekkürler..

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

barissari

🌱Yeni Üye🌱
*** ** ** neşa fotoğrafçılık ve yayıncılık...
Dilek hanımdan görüşmek üzere randevu alabilirsin....

ilknur25

🌱Yeni Üye🌱
izmirde reklam ajansında yada matbaada yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

--------------------------------------------------------------------------------

Grafik tasarım kursuna gittim..lise mezunuyum.yaşım 25..CorelDraw,Fhotoshop CS3 ve freehand ..ve bütün ofis programları hakkında bilgim var kendimi grafik tasarım konusunda geliştirebileceğim iş arıyorum..tecrübeli değilim..İzmir'de iş arıyorum..bir reklam ajansında ön muhasebe elemanı olarak çalışmıştım...ilginize teşekkürler..ilknur_kose@hot