Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmirliler bi bakabilirmi?

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu hafta cuma günü egelisana yazılıcam grafik tasarım kursununa.sizinde burası hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.nasıl bi yerdir.eğitimi falan filan...

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Karar vermeden önce araştırsaydınız. :) Şimdi kimse yazmadı diye içinize kurt düşmüştür. Ben bilmiyorum. Bilenler vardır elbette. Ama görmeleri lazım konuyu. :(

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginizden dolayı tşk. ederim ama orası olmadı.izmir kariyer e yazıldım. en azından burası hakkında bişiler bilen varsa yazarsa çok sevinirim..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılmışsınız artık.
Şimdi olumsuz görüş bildiren olursa ayrılacakmısınız oradan ? :)

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hayır bazı endişelerim var belki güzel şeyler söylerlerde benimde içim rahatlar :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır bazı endişelerim var belki güzel şeyler söylerlerde benimde içim rahatlar :D:D

Bence artık bu konu kapansın. İçiniz rahat olması için tanımadığınız insanların söylediklerine nasıl güveneceksiniz. Bence devam edin başarılar.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Arkadaşım, hiçbir kurs program kullanmayı % 100 öğretmez.En azından ben öyle biliyorum.Temelini kursta alır kendi kendini geliştirirsin.
Esas önemli olan ise hayal gücüdür.
Maalesef onun herhangi bir kursu yoktur :)
O tecrübe,araştırma,okuma, biraz da yetenek ile alakalıdır.

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
...

Bende izmirkariyerdeyim bakalım nasıl bir sonuç olacak :)

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
kurs bitiminde, "oohh şimdi ne iş olsa yaparım" diye düşünmedikten sonra. bu adı geçen yerler yıllardır hizmet veriyor zaten. Dolandırıcı değillerdir.

beklentinizi çok yüksek tutmayın derim. kurs girizgah yaptırabilir ancak. konuyu anlamanızı sağlar. hangi işi soyunduğunuzu farketmenize yardımcı olur. kurstan sonra asıl eğitime başlarsınız aslında...