Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

JHF VISTA ve SORUNLARIM.!!

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle herkeze selamlar...

Arkdaslar jhf vista 3308 baskı makinesi kullanıyorum. O kadar çok sorun yaşadım ki ( makineyi satın alışımdan bu gune kadar ) artık umutsuzları oynuyorum. son problemim önce siyah kafa boya kesti. açık olmasına rağmen boya atmıyor. aynı problem şimdi mavide basladı. bunun yanı sıra birde footğrafları ya da içinde mavi olan yazılarıda gölgeli atıyor. Kafa üzerinde ki pci kartını yeni aldım, 32 pinlik kabloyu yeni aldım. Makinenin kafaları yeni. teknik servis ortam sıcaklığı diyor ama ben nem ve sıcaklığı digital baskı ortamına göre ayarlamışım. Hortumların hava alabileceğini söyledi bütün hortumları kestim yenisini taktım. Problemim bir türlü düzelmiyor. yardımcı olmanız dileğimle iyi çalışmalar...

Benzer konular

muallim

🌱Yeni Üye🌱
O makinaların sorunları bitmez.Bende 3 m.lik var.Kendim öğrendim.Boya kesme için rezervleri indir ve kaldır.mm lik ölçülerle dene düzelir.Boya kıvamı ve sıcaklık da sorunlardan sayılır.

missmisti

🌱Yeni Üye🌱
bende infiniti 33vbx kullanıyorum3,20lik boya kesilmeleri bende de oluyordu bu durum oda sıcaklığlna ve kafaya bağlı hasas kafaolduğu için toz-tüy-kıl vb.tıkanıyor kafanın arkasından solvent temizliği yapman lasım solutionbutonlu temizlik haftada bir iş olmadığı zamanmakinayı online modunda belletmeli yine haftada bi kafalara solvent temizliği yapmalısın

missmisti

🌱Yeni Üye🌱
aynı zaman damuallimin deği faktörlerde geçerli

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
söylediğiniz işlemlerin hepsini denedim, ardından kafaları söküp baska yere taktım aynı kafalar orada atış yaptı. fakat yine yerine taktığımda sorun devam etti. kablolarını ve hortumlarını yeniledim yine sorun devam etti. çıldıracağım...

muallim

🌱Yeni Üye🌱
Taylan kardeş umutsuzlğa düşme.Rezervleri yani kafaların bulunduğu bölüm arkasında boyakutucukarını yandaki vidyı gevşeterek aşağı yukarı yap dene.Yukarı kalkarsa boya akışı artar. inerse azalır.Boya kesmesi için en önemli sorun budur.Bir de elektrik topraklamana bak yoksa hemen makinaya yeni hat çek.

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
arkadaşım o makinalar sorunlu değil;sorunlu ötesi sorun abidesi hiç uğraşma makinayı elden çıkar harcadığın zamana boyaya ve malzemeye yazık uğraşma sen çıkamazsın işin içinden kaldıki o makinayı getiren sorumsuzlar çıkamıyo sorunları düzeltemiyor gel sana yeni makina verelim :)

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
evet yeni br makine almaya karar verdim aslında...

taylan_

🌱Yeni Üye🌱
sorunlarımdan büyük ölçüde kurtuldum.. problem kafalar ve kafa üzerindeki kablolardan kaynaklanıyormuş hepinize teşekkür ederim. geç cvp yazdığım için özür dilerim.

Graphics33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sorun!!

Tayland kardşe bende jhf vista 3306 var bende senin yaşadığın sorunla hemen hemen aynı sence kafaların üstündeki ledleri ve kabloları değiştirsem sorun çözülebilirmi 4 aydır bu sorunu hala çözemedim ben bu konu hakkında bilgi verebilirsen sevinirim şimdiden tşkler sağol.....

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
arkadaşlar herkese mrb bu tip sorunlar mevsimsel değişiklikler de olabilr ayrıca kullandığınız boya önemli
ama şurası bir gerçek vısta makineler sorunlu
yakında bu makineleri toplamak için bir kampanya yapıcam

mehrdad_007

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar bende İNFİNİTİ 33VBX var ve rip ayarları karışmış bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz....

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım ben o makinanın ankarada türkiye acentesinden eğitmini aldım sonra makine sıfır geldi açtık çalıştırdık hayatımda çok makine kullandım ama o makine kadar berbatını görmedim sakın uğraşma çalıştığım yer ege böle acenteliğini almak istiyordu adamlar vazgeçtiler biz kullanmaıyoruz insanlara nasıl satıcaz dediler bütün yedek parçaları çinden geliyor bekle allah bekle ve üstelik çok pahalı parçaları changeller ondan daha iyi en azından elinle vakum yapmıyrosun

ünlüoglu reklam

🌱Yeni Üye🌱
siz böyle dediniz ya içim karardı :)))

arkadşım bende vista zaar128 16 kafa sını aldım şimdi bu makinanın sorunları çok diyorsun ama baskısını filan gördüm güzeldi çalışıyordu sen böyle sorunlarım var dedin ya içim karardı vallahi peki bunun ayarlarını ve pc baglantısını bilen bi vatandaş yokmu varsa msn si yada skpye sini yazsında :kontak kuralım :)) :surprised:

PİGMENT1

🌱Yeni Üye🌱
bu makinelerin sorunlarından ziyade yurtdışından bütün firmalar makine getirmektedir. Getirdikleri makineleri kendileri bile bilmeden satıyorlar. Malesef deneyimli teknik sayısı yeterli değil ondan kaynaklı olarakta bu makinelerde sorunlardan kurtulunmuyor.Yakın zamanda teknik servis hizmetimiz yedek parçaları ile birlikte mümkün olacaktır.İrtibat için mail atabilirsiniz: info@pigmentreklam.com.tr