Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

John Wayne Gacy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 06

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Sıradaki seri katilimiz, John Wayne Gacy...

SK06.png

Benzer konular

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resim gözükmüyor :S merak ettim şimdi katil palyaçoyu

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkadaşım başarılı ve sade bir çalışma... "i"de yok hehe :smile:

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet, şimdi görebiliyorum :)
Güzel olmuş erdemirs, aynı ruhla devam!

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ya bak bundan korkmadım ben...bi palyaçonun katil olması belki beni etkilemedi...çalışman herzaman olduğu gibi güzel...siyahın en bolunden hemde...seriye devam diyosun bende kim tutar seni diyorum...devamını bekliyorum...iyi çalışmalar cnm...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
ben derim ki artık çözdümüş bulunuyorsun işi kullandığın tipografik düzen uyum sağlamış katil palyacomuzla. yatay olmasıda bir etki olarak görüyorum. tekrar tebrik ediyorum sizi. iyi çalışmalar.
şimdi kesin düşünmüşsündür ama derimki bunlar bittikten sonra bitmez ama katiller bir serği açmayı düşün bence.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Evet, şimdi görebiliyorum :)
Güzel olmuş erdemirs, aynı ruhla devam!

teşekkür ederim luciennecim ;)

ya bak bundan korkmadım ben...bi palyaçonun katil olması belki beni etkilemedi...çalışman herzaman olduğu gibi güzel...siyahın en bolunden hemde...seriye devam diyosun bende kim tutar seni diyorum...devamını bekliyorum...iyi çalışmalar cnm...

korkmadın demek, bir sonrakinde o zaman biraz daha vahşet içerelim ne dersin :devil: heheh sağolasın cnm ;)

ben derim ki artık çözdümüş bulunuyorsun işi kullandığın tipografik düzen uyum sağlamış katil palyacomuzla. yatay olmasıda bir etki olarak görüyorum. tekrar tebrik ediyorum sizi. iyi çalışmalar.
şimdi kesin düşünmüşsündür ama derimki bunlar bittikten sonra bitmez ama katiller bir serği açmayı düşün bence.

teşekkür ederim guvenmx.. benimde düşüncem sergi yönünde aslen, online bir sergi olabilir, elimde 26 katil var ben henüz 6 tanesini bitirdim, 26'sı da bittiğinde bir web sitesine dönüştürmeyi planlıyorum.. ardından araştırıp oluşmuş veritabanına teker teker yenilerini eklemeyide ;)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık güzel bir çalışma olmuş kardeşim yazı fontlarını beğendim bir ara özelden alayım :D
devamını dilerim kardeşim bir boşlukda bende el atıcam artık su tipo işine hoşuma gitti
:angel:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma olmuş,emeğinize sağlık,devam..:)

fehimuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu seferkinden ben de korkmadım ama "gerçekten" ekilendim. sanki palyaço fotoğrafı hususi bu çalışma için çekilmiş gibi... gerçi açık söylemek gerekirse yine de birazcık tırstım :D
eline sağlık. sergi olayı da çok güzel bir fikir.
serini devamını dört gözle bekliyoruz ;)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
yaptıkların insanı özendiriyor. bu çok güzel ellerine sağlık. ben en çok çalışmalarındaki etiketleri seviyorum :D

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
eline sağlık kardeşim .. tipoya baya bi takmışın sen gördüğüm kadarıyla :)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
:) çok teşekkür ederim arkadaşlar, devamı olmalı yahu, bu yüzden sevdiğim bir konu üzerine başladım çalışmalara, böylece sıkılma ihtimalim azalıyor, herkese öğrenmeleri gerektiğini hissettikleri şeyler için şiddetle tavsiye edeceğim bir yoldur.. kolay gelsin ;)

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Bence çok başarılı bir typografi çalışması kadraj yan ve uzun tutman çok hoşuma gitti . Fotoğrafa olan ilgimden dolayı palyaçonun saçlarındaki netlik kaybı da canlı olsa cidden daha bir etkileycii olurdu . Ama burda yansıtmak isteidğin bize göstermek isteidğini çok başarılı sunmuşsun tebrik ederim ... :) (tabi tecrübe puanım 0 ama sadece sitede :p)

klbk

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok güzel olmuş renkler özellikle çok güzel

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Bence çok başarılı bir typografi çalışması kadraj yan ve uzun tutman çok hoşuma gitti . Fotoğrafa olan ilgimden dolayı palyaçonun saçlarındaki netlik kaybı da canlı olsa cidden daha bir etkileycii olurdu . Ama burda yansıtmak isteidğin bize göstermek isteidğini çok başarılı sunmuşsun tebrik ederim ... :) (tabi tecrübe puanım 0 ama sadece sitede :p)

Öncelikle beğenin için teşekkür ederim, ardından sitedeki tecrübe puanın bence o denli önemli değil, hani en azından şimdiye kadar ona göre herhangi bir adım atmadım, yorumlardan insanların tecrübeleri zaten belli oluyor dostum ;)

gerçekten çok güzel olmuş renkler özellikle çok güzel

Teşekkür ederim ;)

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
erdemirs, herzamanki gibi... yüreğine sağlık...