Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

jpeg resimleri vektörel çizime dönüştürme.

atilakaya

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar jpeg resimleri trace bitmapla vektörel çizime çeviriyorum,fakat hatlar net çıkmıyor.

daha net nasıl çıkarabiliriz.

Benzer konular

malegoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kenarların daha net olması kullandığınız fotografın kalitesiyle dogru orantılıdır, vektörel hale çevirmeden çnde photoshopta kalitesini artırırsanız biraz olsun düzelme olur.

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resim dönüştürürken hatlar net çıkmaz daha net çıkmasını istiyorsan üzerinde çizebilirsin en iyisi bu bence ...

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
resim dönüştürürken hatlar net çıkmaz daha net çıkmasını istiyorsan üzerinde çizebilirsin en iyisi bu bence ...

açıklayıcı bilgin için teşekkür ederim arkadaşım sanırım trace kullanıp işini kolaylaştırmak işine gelmiyor herhalde!!!

trace de ayarları değiştirip daha iyi sonuşlar almak mümkün biraz ayarlar ile oynayınız kolay gelsin..

gazin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önce resmi bitmaps->convert to bitmap dan 300 dpi ye çevirip ondan sonra trace yaparsanız daha ayrıntılı oluyor

algın dijital

🌱Yeni Üye🌱
mrb ben çok sever denedim ama ayarları ne kadarda oynasak istediğimiz sonucu alamadığımız oluyor en iyisi işin kalitesinin düşürmemek için çizmek şart.

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede çizmek en iyisi ..ne kadar net bir resim olursa olsun mutlaka bi yerinde bi hata kalıyo ...