Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

jpg export

neorob

🏅Acemi Tasarımcı🏅
jpg export yapamıyorum expor da jpg uzantısı yok. repair ettim gene yok. kaldırdım kurdum gene yok

Benzer konular

qT_terry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ctrl+e ile export bölümüne girdikten sonra jpgbitmaps liyeceksin sonra depe depe kullan kardeşim ama eger programın tabanıyla oynamışsan önce format atman lazım sistem 32 dosyasına kayt olur ve ordan sonra istersen 50 defa yükle sil fark etmez

EĞitim Şhartingggggggggggggggg

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
ctrl+e ile export bölümüne girdikten sonra jpgbitmaps liyeceksin sonra depe depe kullan kardeşim ama eger programın tabanıyla oynamışsan önce format atman lazım sistem 32 dosyasına kayt olur ve ordan sonra istersen 50 defa yükle sil fark etmez

EĞitim Şhartingggggggggggggggg

Ne kadar garip bir mesaj... arkadaşım bilgilendirme yaparken usluba dikkat etmelisin 7 den 70 bir çok kişi bu forumda paylşım yapıyor en azından büyüklere ve üstadlara saygılı biçimde yaz yorumlarını.. ayrıca bilmediğin konularda kesin konuşma bu yüzden olabilir de bi denemelisin de ama 50 defa sil yükle farketmez deme...

Bir yöntem denemeni tavsiye edebilirim: Corel setup'u çalıştır Corel zaten kurulu ise Change which program kısmını tıkla.. Kurulu değil ise normal kuruluma devam et.. kurulum ekranında şöyle bi yer gelecek. Bu ekrana normal kurulumda sol altta bulunan advanced butonu ile ulaşıyorsun..

vvvme4.jpg

bu şekilde ise problem yok eğer "x" işareti var ise sağ tuş tıklayıp açılan menüden en üsttekini seç ve tekrar kurulum dene..

neorob

🏅Acemi Tasarımcı🏅
IEJPG110.flt diye bir dosya var bu yok olmuş bu yüzden yapıyormuş biraz netten araştırma yapınca buldum . saolun arkadaşlar