Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bumaye

🌱Yeni Üye🌱
KST için yaptığım bi afiş

:emo:
kabareshowbyroyalartqi2.jpg

eminim panoda daha güzel duracaktır :)

Benzer konular Forum Tarih
T Flash 9 3K

Benzer konular

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
kabarelerde "güldürü" öğesi bildiğim kadarıyla çok önemli
oynanacak oyunun içeriği ne bilmiyorum ama senin çalışman bu komedi kısmını pek yansıtmamış + özellikle çiniyi andıran o desenler güzeller ama buraya uymamış sanki:::

princess20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma oldukça iyi ama bence bi tiyatro için uygun değil daha eğlenceli bişeyler bulabilirsin

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
kabare show yazısı kısmı çok boş kalmış madem kabare dana janjanlı bişeyler koysan acaba nasıl olur, ayrıca o renkler ne için konuldu biraz daha gayret

bumaye

🌱Yeni Üye🌱
gülümsercim bende bayaa düşündüm boş kalan kısım için ama, uygun bişi bulamadım... boşluğa çok şey doldurdum amma velllakin olmuyo :)
varsa senin aklında bişi söyle yapiiim ;)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ben böle söleyince kızarlar ama bana boyafirmasının eski bir afişi vardı gökkuşağı boya diye daha çok ona benziyo ama çalışma iyi

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karışık

mmmpower

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.idgn.net
mrb, bırıncısı başta patlattıgın kucukcekmece ıle baslayan yazı cok ufak onun yerıne etrafı cızgılı olmayan fakat bold yazılmıs bır baslık kullanabılırsın bu daha net anlasılan ve amacına uygun bır baslık olabılır.
Kabare show yazısı guzel ama etrafındakı sekıller komedıyı destekler yönde olmalı bır kac gulen adam sıluetı veya sımgesı hareket getırebılır oraya bırde zemındekı cami çinisine benzeyen desen pekte olmamış gıbıme gelıyor.

basarılar