Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kadıköydeki ajansımıza grafiker alınacaktır

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
kadıköy koşuyolundaki ajansımıza tercihen anadolu yakasında ikamet eden.
photoshop freehand illustrator programlarına iyi derecede hakim, sorumluluk sahibi, kendine güvenen bay/bayan grafiker alınacaktır. cv, iletişim bilgileri ve örnek çalışmaları ufuk@essebilisim.com adresine göndererek başvuru yapılacaktır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
lütfen mailinize GÖRSEL REFERANSLARINIZI da ekleyiniz. yalnızca cv olarak gelen mailler kesinlikle değerlendirmeye alınmamaktadır.

brkoztrk

🌱Yeni Üye🌱
şuan hazır cvm yok isterseniz qörüşebiliriz Bilge adam web tasarım grafik mezunuyum ıllstrtr,psd,indesing,dreamwear prgramlarını biliyorum...

Burak ÖZTÜRK
05379589814

iyi günler...

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
şuan hazır cvm yok isterseniz qörüşebiliriz Bilge adam web tasarım grafik mezunuyum ıllstrtr,psd,indesing,dreamwear prgramlarını biliyorum...

Burak ÖZTÜRK
05379589814

iyi günler...

örnek çalışmalarınızı mail atarsanız inceledikten sonra dönüş yapılacaktır.

worldly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben Cemalettin

Temel web tasarım ve grafik tasarım eğitimini aldım.Şimdi ileri seviye eğitim almaya başladım ama aynı zamanda piyasaya da adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz değerli iş verenlerle çalışmak isterim.

Adobe photoshop cs5 (orta )

Corel Draw x4 (orta)

Macro media freehand MX11(orta)

Quark Xpres (orta )

Gsm:05319575558

Gsm2:05426574397

e mail :cemal_huner@windowslive.com

Ulaşırsanız sevinirim serin kalın
NOT:KESİNLİKLE SİGARA KULLANMIYORUM

graphicer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ufuk Bey; Yaklaşık 1 sene önce bundan bir önceki ilanınıza başvurdum. Bütün çalışmalarımla dosyamla ofisinize gelip görüştüm. Sizi arkadaşlar aricak dendi. 1 sene boyunca ne olumlu ne olumsuz sizden bir yanıt alamadım. Bu uzun süre sonunda msn aracılığıyla bana ulaşarak yine cv ve örneklerimi istediniz ve gene aynı yukarda Burak Öztürk arkadaşımıza yazdığınız gibi örnek çalışmalarınızı yollayın biz size geri döneriz dediniz. 3 haftadır gene sizden ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt yok. Sizin nasıl bir grafiker aradığınızı merak ediyorum. Sürekli ilanınızı güncelliyorsunuz. Bu kadar grafiker arkadaştan birini bulamadınız mı? Merak ediyorum. İyi Çalışmalar

oreiro

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ufuk Bey; Yaklaşık 1 sene önce bundan bir önceki ilanınıza başvurdum. Bütün çalışmalarımla dosyamla ofisinize gelip görüştüm. Sizi arkadaşlar aricak dendi. 1 sene boyunca ne olumlu ne olumsuz sizden bir yanıt alamadım. Bu uzun süre sonunda msn aracılığıyla bana ulaşarak yine cv ve örneklerimi istediniz ve gene aynı yukarda Burak Öztürk arkadaşımıza yazdığınız gibi örnek çalışmalarınızı yollayın biz size geri döneriz dediniz. 3 haftadır gene sizden ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt yok. Sizin nasıl bir grafiker aradığınızı merak ediyorum. Sürekli ilanınızı güncelliyorsunuz. Bu kadar grafiker arkadaştan birini bulamadınız mı? Merak ediyorum. İyi Çalışmalar

bende merak ettim şimdi

almond

🌱Yeni Üye🌱
graphicerle aynı duruma geldım, ben de gittim .. ne dıye cagırıyosunuz madem cıddıyetsızsınız...
ayıp degıl mı ınsanları cagırıp cagırıp vazgecmek.. kımse cıddıye almasın bu ıs ılanını tamamen sacmalık

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet görüşmeye gelen ve sonrasında tekrar aranmayan bir çok arkadaş var, bu demek oluyor ki yeterli nitelikler görülmemiş bu arkadaşlarda ki tekrar aranmamış, her görüştüğümüz ve çalışmalarını eline alıp gelen arkadaşı işe almak gibi bir durumumuz yok tahmin edersiniz ki.

almond isimli üyeyi hatırlayamadım açıkçası ama eminim ki yeterli görülmediği için aranmamıştır eğer kendinizi hatırlatırsanız neden aranmadığınızı açıklayabilirim.
her görüştüğümüz ve olumsuz sonuçlanan kişileri de aramamız gerektiğini sanmıyorum, bellidir ki aranmadıysanız olumsuz sonuçlanmıştır.

yeliz hanım, evet geçen sene geldiniz görüştük, tekrar geçtiğimiz günlerde çalışmalarınızı istedim sizden çağıracağız diyerek, evet çağıracağız ve bu kadar beklenmesinin sebebi de özellikle çalışmaları detaylı olarak inceleyerek aradığımız nitelikte olan arkadaşları çağırıyoruz çünkü bir kartvizit yapmış olan herkes ben grafikerim diye görüşmeye geliyor ve bu durum da büyük bir zaman kaybı oluyor bizim için. şuanda elimizde bu kadar süreli ilandan sonra ve gönderilen abartısız yüzlerce cv den sonra sadece 4 -5 kaydadeğer arkadaş var. bunları da mutlaka mülakata çağıracağız.

bence insanlar bu tür eleştiriler yapmadan önce dönüp kendisine bir bakmalı acaba neden aranmadım diye!

graphicer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ufuk bey; evet haklısınız ama benim çalışmalarım sadece kartvizit üzerine değildi. Ben size her çeşit çalışmayı sundum. Ayrıca bunca zaman sonra ben değil siz beni 2. defa aradınız. Madem ben sizin kriterlerinize uygun değilim neden 2. defa beni arama gereğini duydunuz benim çalışmalarımı 1 sene öncede gördünüz, 2 hafta öncede gördünüz. 2. defa siz beni aradığınız için bana sonucu olumlu veya olumsuz bildirmeniz gerekir. Bu da bir sorumluluktur. Size kriterleri uygun olan arkadaşlarla iyi çalışmalar.

almond

🌱Yeni Üye🌱
ufuk bey ; size uygun olup olmadıgımı zaten oraya gelip konuştuk ; sizinle değil ama görevlendirdiğiniz arkadaşınızla görüştük.İş için uygun olduğum, bi sorun olmadığı da söylenildi; 1 sene boyunca yetiştirmek istediğinizi söylediniz ve fiyat konusunda fazla bişey beklememem gerektiğini öğrendim. Amacınızın bedavaya adam çalıştırmak olduğunu orda anladım ki buna ragmen tecrübe edinmek için size yine mail attım. ama buna da karşılık alamadım; nıye uygun görülemediğimi bi üniversite mezunu olarak merak ettim ve eksiğimi öğrenmek istedim; herkese cevap yazmak zorunda değilsiniz tabi ki ama mülakata gelenlere bir cevap borçlusunuz kanımca.. tabi eğer başka bir niyet yoksa... ki ben yine de tamamen güvensiz biyer olduğunuzu burdan da arkadaşlara duyurmak zorunda hissediyorum.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ufuk bey; evet haklısınız ama benim çalışmalarım sadece kartvizit üzerine değildi. Ben size her çeşit çalışmayı sundum. Ayrıca bunca zaman sonra ben değil siz beni 2. defa aradınız. Madem ben sizin kriterlerinize uygun değilim neden 2. defa beni arama gereğini duydunuz benim çalışmalarımı 1 sene öncede gördünüz, 2 hafta öncede gördünüz. 2. defa siz beni aradığınız için bana sonucu olumlu veya olumsuz bildirmeniz gerekir. Bu da bir sorumluluktur. Size kriterleri uygun olan arkadaşlarla iyi çalışmalar.

zaten bunu sizin için söylemedim dikkatli okursanız sizi dışında tuttum ve şuan 4-5 kişinin içinde gösterdim zaten farklı bir durum olsa size ikinci defa ulaşmazdım.

ufuk bey ; size uygun olup olmadıgımı zaten oraya gelip konuştuk ; sizinle değil ama görevlendirdiğiniz arkadaşınızla görüştük.İş için uygun olduğum, bi sorun olmadığı da söylenildi; 1 sene boyunca yetiştirmek istediğinizi söylediniz ve fiyat konusunda fazla bişey beklememem gerektiğini öğrendim. Amacınızın bedavaya adam çalıştırmak olduğunu orda anladım ki buna ragmen tecrübe edinmek için size yine mail attım. ama buna da karşılık alamadım; nıye uygun görülemediğimi bi üniversite mezunu olarak merak ettim ve eksiğimi öğrenmek istedim; herkese cevap yazmak zorunda değilsiniz tabi ki ama mülakata gelenlere bir cevap borçlusunuz kanımca.. tabi eğer başka bir niyet yoksa... ki ben yine de tamamen güvensiz biyer olduğunuzu burdan da arkadaşlara duyurmak zorunda hissediyorum.

tabiki duyurabilirsiniz, grafikerler.net aracılığıyla iş başvurusu yapıp çok uzun zamandır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımız da var tabiki memnuniyetsiz bir şekilde olumsuz sonuçlanan başvurular da var bu gayet doğal. görüşmeye gelmişseniz ve tecrübenizin az olduğundan dolayı size yetiştirilmek üzere düşük bir rakama çalışabileceğiniz soylenmişse ki bu çok normal birşey birçok kişi ücret bile talep etmeden bu şekilde çalışmak istiyor, ya o sırada tecrübesiz değil daha deneyimli bir arkadaş arıyorduk ya da size olumsuz dönüş yapmayı atlamış olabiliriz, dediğim gibi birçok arkadaş geliyor görüşmeye bu yuzden herkese dönüş yapamıyoruz, bu nedenle de artık herkesi görüşmeye almıyoruz. firmamızda 8 grafiker çalışıyor ve bunlardan birkaçı değişebilen elemanlar bu yüzden sıklıkla ilan verebilioruz. güvenli veya güvensiz yorumunu ancak bizimle çalışmış bir arkdaş yapabilir çalışmamış değil.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilan sonuçlanmıştır ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederiz..