Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kadın Sağlığı Kongresi Afiş Çalışmam

ssolmaz

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,

Çalıştığım kurum için bir afiş tasarladım. Düşünceleriniz benim için çok değerli.

Şimdiden teşekkür ederim.

afisr.jpg

Benzer konular

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Öncelikle ağır lekeler aşağıda kendilierini daha iyi gösterirler. Eğer illa yukarda kullanacaksanız daha küçük, etrafında boşluklar ile kullanmanız gerkebilir, o zamanda fotoğrafın espirisi kalmayacak. İşin ağırlık noktasının yerini değiştirerek tekrar deneyin. Birde küçük ve hafif olarak yazdığınız bilgiler bu başlığa ilgi duyacakların en çok merak edeceği bilgilerdir. Daha okunur olmasında kullanışluluk açısından fayda var. başarılar...

ssolmaz

🌱Yeni Üye🌱
Önerilerin doğrultusunda biraz değişiklik yaptım...

afis0.jpg

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
:) siz direk yer değiştirmişsiniz, eğer şöyleyap böyle yap şeklinde yazar ve yazılanı o şekilde algılarsak bir işiniz bir sene sürer... şöyle yardımcı olmaya çalışayım, 3 tane malınız olsun. önce görünmesini istediğinizi önce görülecek yere koyun ki bu başlıksa konumu doğru fakat etrafına olan oran ile ilgili sıkıntı var. sonra da fotoğrafın görünmesini istiyorsunuz ki yine konum ve orantı sorunu var. bu tip işlerde en 3. aktör adres ve benzeri bilgiler ve dediğim gibi kesin bir okunurluğa ihtiyaç duyoyrlar...

bu durumda
siz 3 aktörü sırasıyla gösterecek ve bi yerlerde de yardımcı aktör olan sponsorları konumlandıracaksınız.

ağır lekelerin aşağıda olması sağlaması olan bi kural gibidir, işinizi kolaylaştırır diye de bir ip ucu veriyorum size,

ama bir tanıtım afişi ise yaptığınız ki bu iş öyle, giriş (başlık) gelişme (foto) sonuç (künye)

ama, lekeyi alta daha iyidir diyince, birbirlerine takla attırmak hakikaten biraz kolaya kaçmak olmuiş , hiçdeğilse künyeyi en aşağıda konumlanıdırsaydınız :) ya da fotoğrafın boyutunu ve konumunu çeşitlendirerek dene yanıl yöntemine gitseydiniz.

başarılar...