Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kafa temizleme OCE CS 6060 ( Seiko64s)

Has Yilzi

🌱Yeni Üye🌱
Selam Arkadaslar,
ben genelde bu Sayfaya nadir giriyorum ve yabanci ülkede odlgum icin türkce yazmam biraz zor, benim bir CS 6060 var ve bunun 6 kafasida 3 aydir duruyor bunlari söktüm ve kurumasini engelemek icin devamli yas tutmayaya caba gösteriyorum, bunlari kim veya hangi Firma ( Sirket), temzliyebilir.

Benzer konular

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
makinanızın kafasımı dondu anlayamadım benim bildiğim temizlenmediği yenisini gelip takıyorlar çünkü tanık olmuştum temizlenmediğine gözenekleri çok ince olduğu için temizlemenin mümkün olmadığı söylenmişti ne kadar ıslak tutsanızda tıkandığı anda veya donduğu anda müdahale etmez iseniz bir faydası olmuyor ıslak tutmanızın hayırlı işler.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Sökülen kafalar solvent içinde beklediği takdirde tıkanma olayı yaşanmıyor. Kafaları söktüğünüz gibi takabilirsiniz, eğer biz takamayız derseniz oradan bir teknik servis bulmanızda fayda var buradan oraya gidecek teknik servis ücreti çok fazla olur. Kafaları takmadan önce sistemdeki tüm hortumları değiştirmeniz gerekir, pompaları kontrol etmeniz gerekir daha sonra kafaları takıp kullanabilirsiniz ...