Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tolga_laila

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgayayla.tr.gg
bende "devin evi" isimli çalışmayı çok beğendim tezatlık her zaman ilgimi çekmiştir elinize emeğinize sağlık çalışmalarrınızın devamını bekliyoruz...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çizgileriniz benimde hoşuma gitti.
İyi forumlar...

exedesign

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fatiheke.com
vayy Kahraman bey seni görmek ne güzel haberini alamıyorduk
çalışmalarına bişey dememe gerek yok kendileri konuşuyorlar zaten
iyi çalışmlar

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
... güzel sanatlar eğitimi üzerine yüksek lisans yaptım.şimdi de doktoraya hazırlanıyorum...

izninizle bir sualim olacak; yüksek lisansınızı nerede yaptınız? ve şartlarınız nasıldı? tavsiyeleriniz nelerdir? ben de hazırlanıyorum, dil sınavını halledebilirsem inş. tezlerimi hayata geçirmek istiyorum. Çalışmalarınız için söze gerek yok sanırım :) başarılarınızın devamını dilerim. Umarım doktora yı da alırsınız..

goblin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kahramankilic.blogspot.com
izninizle bir sualim olacak; yüksek lisansınızı nerede yaptınız? ve şartlarınız nasıldı? tavsiyeleriniz nelerdir? ben de hazırlanıyorum, dil sınavını halledebilirsem inş. tezlerimi hayata geçirmek istiyorum. Çalışmalarınız için söze gerek yok sanırım :) başarılarınızın devamını dilerim. Umarım doktora yı da alırsınız..

teşekkür ederim puhuma.
yüksek lisansı mezun olduğum üniversite'de yani ondokuz mayıs'ta yaptım.şartlarına gelirsek;bence bir eğitim fakültesi olmasına karşın güzel sanatlar fakültelerinde görebileceğim derslerin çoğunu gördüm ve sanatın birçok alanında kendimi geliştirdim.anasanat dalım grafik tasarım olmasına rağmen illüstrasyondan animasyona,seramikten özgün baskıya her konuda dersler gördüm ve teknikler öğrendim.tabi burada yaşamam burayı tercih etme nedenlerimden biriydi.eğer siz istanbul ya da ankara gibi bir şehire yakınsanız o zaman oradaki tanınmış üniversitelerden birine başvurmanız daha mantıklı olacaktır.size bundan fazla tavsiye verebilecek bir konumda değilim.umarım dil sınavında başarılı olursunuz.iyi çalışmalar dilerim.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çocukluk oyunları çok hoşuma gitti, diğerleri de tabi ki ama bu çalışma bana oldukça hoş geldi.
Kağıttan kayık yapan çocuklar kalmadı artık.

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
profosyönel çalışmalar emeğine sağlık

goblin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.kahramankilic.blogspot.com
belirsizbiryolculukao0.gif
bilinc6sq7.jpg

birincisi ''belirsiz bir yolculuk'' isimli deneyesel tarzda yaptığım bir çalışma.yine biraz tarzımın dışına çıkmak istedim,photoshop programında çizdim.diğer çalışmanın ismi ''bilinç6''.biraz karışık bir çalışma,photoshop ile renklendirdim.

fırlama

🌱Yeni Üye🌱
herbiri harika çalışmalar,elinize,emeğine yüreğinize sağlık..

:)

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kutudaki cin ve suda gemi yüzdürenler çok hoş olmuş tebrik ederim:)