Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaliteliforum.com Logo Tasarımı >> Buyrun Bir Bakın

krmnl70

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yeni forumumuzu yayına soktuk. Ancak biraz aceleyle olduğu için geçici bir logo tasarlamak zorunda kaldım.Sizden logomu yeniden tasarlamam için yalnızca fikir bekliyorum.Tasarımını kendim yapacağım. Logomda "Forumumuzda yalnızca kaliteli içerik yayınlıyoruz" Mesajını nasıl verebilirim?
Şimdilik Logom Bu:

logojis.png

Önerileriniz için Şimdiden teşekkürler.
Fikir edinmeniz açısından sitemiz:

KALİTELİ FORUM - Anasayfa

(sayın yöneticilerim bu reklama giriyorsa uyarmanızı rica ediyorum.)

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
(sayın yöneticilerim bu reklama giriyorsa uyarmanızı rica ediyorum.)

Yöneticilere bırakmadan forum kurallarını baştan sona okumanda fayda var..

Mantığınız yanlış.

* Kaliteli içerik için kaliteli işler yapmalısınız. Bu ya siz kendiniz yapabilir yada işi bilen birine ücreti karşılığında yaptırabilirsiniz.

krmnl70

🌱Yeni Üye🌱
Yöneticilere bırakmadan forum kurallarını baştan sona okumanda fayda var..

Mantığınız yanlış.

* Kaliteli içerik için kaliteli işler yapmalısınız. Bu ya siz kendiniz yapabilir yada işi bilen birine ücreti karşılığında yaptırabilirsiniz.

Hocam haklısınız ama ben siteme nasıl bir logo yapacağım? Nasıl ifade edeceğim? Bi Fikriniz yok mu?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hocam haklısınız ama ben siteme nasıl bir logo yapacağım? Nasıl ifade edeceğim? Bi Fikriniz yok mu?

Hoca değilim, olmakta istemem zaten. Fakat kendinizi nasıl ifade etmek isterseniz o şekilde ifade edersiniz.

Size göre muhteşem olan bir çalışma, kimine göre basit, kimine göre ifadesiz kalabilir. Bunun için madem elinizde programlarınız, altyapısını oluşturduğunuz bir siteniz var ..bunun kararınıda elbette siz vereceksiniz.

* Fikrim sade ıcırlı bıcırlı yazılar floraller, desenler, efektler yerine düz bir yazıdır.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herşeyi creedwar söylemiş. Çok da güzel söylemiş. Beğenmek az geldi belirtmek istedim. :)

kaosriyate

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kalkan ile beraber hoş duruyor. captan amerika tarzı yapsana :)

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çokkk amatör olmuş bence hiç bu logoyu koymadan, düz yazı fontu ile KALİTELİ FORUM yazın daha iyi diyorum. Yada creedwar arkadaşımızın söylediği gibi işin erbabı birine yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Siz yapmayın bence de.