Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kan bağışı

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
afişin tasarımı ile ilgili değilde bende bıraktığı izlenim hakkında yorum yapmak istiyorum...bence kan bağışı için yapılacak afiş insanları kan bağışı yapmaya desteklemeli ve kan bağışının önemini göstermeli. Afiş ilk izlenimde beni kan bağışından uzaklaştırdı ve korkuttu diyebilirim. Hele kan bağışı yapmak isteyen ve bundan korkanları hiç de iyi etkilemez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Ahmet KAPLAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetkaplan.net
Bir korku filmi afişi gibi olmuş attaki o iki çocuk ve kan damlasını saymassak ki zaten bu resimlerine altına o çocuklar ve kan afişi çok fazla basit kalmış. Biraz daha sadece ve mesaj içeren bir afiş tasarlarsan daha iyi olacağına inanıyorum.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Afişte çok fazla görsel var. Dikkati dağıtıyor. Yazılar ise okunmuyor. Dikkati bir yere toplamanız gerekiyor. Tek ve canalıcı bir görselle ve iyi bir tipografi ile.. kolay gelsin...

gothic-black

🌱Yeni Üye🌱
Yorumlarınız için çok teşekkürler ben sadece amatörüm ve sadece görüşlerinizi almak istedim .... Umarım ilerde daha başarılı çalışmalarım olur.... Ben hastanede çalıştığım için bana uzak olmayan şeyler... o yüzden pek korkutucu görmedim... ama eksiklerim var farkındayım...

toosun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
karışık bir afiş olmuş görsellerde ve tipografide hiyerarşi yok bunu başarman gerekli ve gerçektende korkunç biraz afiş :D

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cok seker olmuş konuyla seker olması biras tuhaf yorum yaptım ama neyse ne bilimm seker olmuş işte gzlll :D:D