Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kapak ÇaliŞmam

oskice

🌱Yeni Üye🌱
kapakpy5.jpg

Benzer konular

sanderas

🌱Yeni Üye🌱
ya güzel ama resimleri çok klasik yerleştirmişsin

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel fakat sanki biraz sadeleştirmen gerekiyor gibi...

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzell

Hayaline katılmıyorum
Bence gayet güzel ve sade olmuş. Eğer müşteride beğenmişse sorun yok.
Başarılar...

agmreklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.agmrekLam.com
sadeleştirme eleme ile yapılabilir çalışmada arzum birçok kere kullanılmış aynı çerçeve içinde tek arzum konup içeriğindeki fiyat zeminleri aynı hizalama ile netleştirebilir, çerçeve çalıştığın yer çoğunluk çerçevelediğin fiyatları resimleri vs. hepsini çevrelediğin çizgilerden az daha içeri küçültürsen hem sadeleşir hem zenginleşir bence eline sağlık.

Grafipixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim tek bir sorum olacak bu neyin kapağı ? bana daha çok broşür yada el ilanı izlenimi veriyor bakınca.

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu ürünlerin hepsin kullanman gerekiyor galba ama tam bir cümbüş yapmışsın biraz daha sade çalışmalısın çok göz yoruyor resimleri çerçevelerden kurtararak bişeyler dene. kolay gelsin

DEMQN

🌱Yeni Üye🌱
güzel ama biraz gözü yoruyo sağdelikden ziyade biraz daha düzen istiyo bence

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
kapak çalismam demissin ama bana marketlerdeki ürün föylerini hatirlatti, bu bir föy ise tek kelimeyle çok güzel olmus dicem, ama bi kapaksa olmamis,

oskice

🌱Yeni Üye🌱
yok kapakta firma logosunu kaldırdım :) bu iş basıldı arkadaşlar 200.000 adet müşterinin istediği indirimdeki ürünler mecbur konması gerek bende isterdeim 5 tane ürünle çalışmak ama :) ürünler iş verenin çocukları gibidir kıyamazlar... yorumlarınız için tşk ler

pasayusuf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
her üründe ayrı ayrı dış çerçeve koymak yerine hepsini dışarıda bırakman sanki daha hoş olcak gibi görünüyor belkide sert bir çerçeve yerine daha değişik çerçeveler de kullanılabilir.
Ellerine sağlık.

AnoktaKADİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ticari anlamda kullanılacak bi bröşür ve el ilanı gibi bişeye benziyo ve bu çercevede amacına uygun olmuş
bu gibi şeyleri değerlendirirken birazda alıcı (müşteri) konumunda değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum

tamam sonuçta grafiker olan bi insan bi el ilanına ilk eline aldığında tasarımı güzel olmamış deyip el ilanı broşür vb. şeyleri kaldırı atarmı yoksa içeriğini inceleyip işi bittiketen sonra ..

şuna bak yaaa şu kısmı böyle yapmasaydı daha ii olurdu diye düşünürmü

bunu da değerlendirmekte fayda var
ya sizce ????