Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
filizdemirtasillustrasy.jpg

Benzer konular

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Katılıyorum
Neden bilmem ama senin daha iyi çalışmalarını da gördüm filizcim demem gerek..:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
canım sanki art history brush tool ile renkler karışmış gibi duruyor.Özellikle giyside çok dikkat çekmiş.Emeğine sağlık

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekürler filiz ellerine sağlık

dahada iyi olacak ellerine sağlık :artipuan:

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Emeğe saygısızlık yok zaten. Ben çalışmanın kayda değer olmadığını düşünsem salla bunu yenisini yap derim. Ben bu çalışma üstünde birazdaha uğraşman gerekiyor diyorum. Boyut katmalısın bence. Daha iyi olacaktır.

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
filizcm ellerine sağlk gzl bir konu çizimin de gzl boyaman da ..ama ..:)ama artık detaylara geçme zamanı .hele de böyle bir çalışmaya.deriye gözenekler eklesen.ne bileyim kalkanlara dümdüz değil de metal görüntüsü versen..savaşçı bir kız sanırım bu ama tertemiz duruyor:)ışık gölgeyi abartsan..biraz daha oynasan süper olucak.kaplanın da arka planda değil de yanındaymış gibi çok net görüntüsü vr biraz daha gölge koysan atıyorum kenarlara gradient uygulasan mesela.devam ettir kesinlikle bu kadr uğraşmışsın

TİA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
boyut olarak bir problem görmüyorum şahsen.kaplan, kadın savaşçının tamamlanması için bir parça olmuş şahsen.illada gereken boyutta olması gerekli değil benim için.suratı saymazsak, renk tonlamaları ve geçişler güzel, yalnız tabletlemi çizildi bilmiyorum ama hatlar biraz keskin olmuş sanki.özelliklede kadın bir gazeteden makasla kesilmiş ve kolajlanmış gibi.sagdaki gögüsün orantısıda dogru degil sanki.ama genel olarak baktıgımda hoş bir çalışma olmuş.emegine saglık.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
canım sanki art history brush tool ile renkler karışmış gibi duruyor.Özellikle giyside çok dikkat çekmiş.Emeğine sağlık

Teşekkürler

dahada iyi olacak ellerine sağlık :artipuan:

Teşekkür ederim Mustafa bey :)

Emeğe saygısızlık yok zaten. Ben çalışmanın kayda değer olmadığını düşünsem salla bunu yenisini yap derim. Ben bu çalışma üstünde birazdaha uğraşman gerekiyor diyorum. Boyut katmalısın bence. Daha iyi olacaktır.

filizcm ellerine sağlk gzl bir konu çizimin de gzl boyaman da ..ama ..:)ama artık detaylara geçme zamanı .hele de böyle bir çalışmaya.deriye gözenekler eklesen.ne bileyim kalkanlara dümdüz değil de metal görüntüsü versen..savaşçı bir kız sanırım bu ama tertemiz duruyor:)ışık gölgeyi abartsan..biraz daha oynasan süper olucak.kaplanın da arka planda değil de yanındaymış gibi çok net görüntüsü vr biraz daha gölge koysan atıyorum kenarlara gradient uygulasan mesela.devam ettir kesinlikle bu kadr uğraşmışsın

Teşekkür ederim Aslı evet baya bir uğraş verdim farkında olman sevindirici :) Evet üzerindeki elbiselere dediğin şekilde bende düşündüm leke tarzında izler koymayı denedim hoşuma gitmedi ama evet biraz eskimsi bir görüntü olması daha gerçekçi olucaktır hem fikirim,teşekkür ederim yorumların için :)

boyut olarak bir problem görmüyorum şahsen.kaplan, kadın savaşçının tamamlanması için bir parça olmuş şahsen.illada gereken boyutta olması gerekli değil benim için.suratı saymazsak, renk tonlamaları ve geçişler güzel, yalnız tabletlemi çizildi bilmiyorum ama hatlar biraz keskin olmuş sanki.özelliklede kadın bir gazeteden makasla kesilmiş ve kolajlanmış gibi.sagdaki gögüsün orantısıda dogru degil sanki.ama genel olarak baktıgımda hoş bir çalışma olmuş.emegine saglık.

Teşekkür ederim TİA :) Tabletle ikinci çizimim,kadının hatlarının keskin olması sanırım mausla çalışırken layer alışkanlığından tablettede hala vazgeçememiş olmam :)