Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem-Canlı model

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
32646780.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
63973291.jpg
17652770.jpg
48519497.jpg
86478795.jpg
53227143.jpg
81649651.jpg

• Beğen
Tepkiler: Nur

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hilalcim eline sağlık..Önceki çalışmalarındaki bedensel oran sorunları bu çalışmalarında ortadan kalkmış..Her çalışman bir öncekine göre daha ilerleme kaydediyor..Gayet başarılı çalışmalar..Tebrik ederim ;)

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hilalcim eline sağlık..Önceki çalışmalarındaki bedensel oran sorunları bu çalışmalarında ortadan kalkmış..Her çalışman bir öncekine göre daha ilerleme kaydediyor..Gayet başarılı çalışmalar..Tebrik ederim ;)

Oran orantı biraz daha iyi ama göze hoş görünmüyor bu seferde :) nedenini çözemedim :D Teşekkürler :)

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oran orantı neye göre iyi? kollar ve bacaklar arasında orantı sorunu var göze kötü görünmemsinin il sebebi bu, ikinci sebebi gölgelendirmenin zayıf olması ;arkadaymış gibi görünmesi gereken yerler çok açık tonda, üçüncü sebep perspektif;kollara ve bacaklara fazla dik açıyla girmişsin...çizgilerin kuvvetli ve güzel anatomi ve fizik kurallarına biraz göz atmalısın.emeğine sağlık...

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oran orantı neye göre iyi? kollar ve bacaklar arasında orantı sorunu var göze kötü görünmemsinin il sebebi bu, ikinci sebebi gölgelendirmenin zayıf olması ;arkadaymış gibi görünmesi gereken yerler çok açık tonda, üçüncü sebep perspektif;kollara ve bacaklara fazla dik açıyla girmişsin...çizgilerin kuvvetli ve güzel anatomi ve fizik kurallarına biraz göz atmalısın.emeğine sağlık...

oran orantı eski çizimlerime göre iyi :) çok iyi olduğunu savunmuyorum :) Teşekkürler

berkay90

🌱Yeni Üye🌱
çizgi değerin hos fakat hep aynı tonu kullanıyorsun sadece kumaş çizimlerinde bu tonu kullanmalısın gerektiğinde çok sert gerektiğinde yumuşak bazı yerlerde çizgi bitmeli gözükmemeli bile oran orantılarda arkaşlarında dediği gibi biraz sorunlar var ölçerek bu sorunu ortadan kaldırabilrsin. Detayllara dikkat et el ayak potre çok önemlli :) başarılı çizimlerin var

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
oran orantı eski çizimlerime göre iyi :) çok iyi olduğunu savunmuyorum :) Teşekkürler

:smile: bu çok iyi olmayacağın anlamına gelmez sadece fikirlerimizi belirtiyoruz buda senin çalışmalarının daha iyi olabilmesi için elbette.yazışmalar biraz soğuk ama inan çok sıcak bir ses tonuyla söylüyorum :smile: dahada gelişmen dileğiyle.

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:smile: bu çok iyi olmayacağın anlamına gelmez sadece fikirlerimizi belirtiyoruz buda senin çalışmalarının daha iyi olabilmesi için elbette.yazışmalar biraz soğuk ama inan çok sıcak bir ses tonuyla söylüyorum :smile: dahada gelişmen dileğiyle.

İnşallah daha çok gelişir :) Teşekkürler :)

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgi değerin hos fakat hep aynı tonu kullanıyorsun sadece kumaş çizimlerinde bu tonu kullanmalısın gerektiğinde çok sert gerektiğinde yumuşak bazı yerlerde çizgi bitmeli gözükmemeli bile oran orantılarda arkaşlarında dediği gibi biraz sorunlar var ölçerek bu sorunu ortadan kaldırabilrsin. Detayllara dikkat et el ayak potre çok önemlli :) başarılı çizimlerin var

Teşekkürler :)

AysenuRUcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çizgisel Çalışmak Yerine Lekesel ÇaLışsan BeLki göze Daha Hoş GörünebiLir. LekeseL çaLışırsan tonLamada yapabiLirsin ve gayet GüzeL oLur. Ama ÇizimLerin Çok İyi. Sana İyi ÇaLışmaLar ... :)

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çizgisel Çalışmak Yerine Lekesel ÇaLışsan BeLki göze Daha Hoş GörünebiLir. LekeseL çaLışırsan tonLamada yapabiLirsin ve gayet GüzeL oLur. Ama ÇizimLerin Çok İyi. Sana İyi ÇaLışmaLar ... :)

Yok lekesel tonlamayı bırakmak için çok uğraştım :)) teşekkürler :)

hidoriumen

🌱Yeni Üye🌱
Daha fazla araştırma çizgisi atman lazım sanırım.Elin tam olarak açılmamış.Resim işinde oran orantı araştırması başka birşeydir,resmin güzel görünmesi başka...Mesela Titian'ın Venüs resmine bir bakın.Oran orantı ve anatomi namına baya yanlış işler var ama resim harika...Önemli olan ne değil nasıldır...Nasılda çok kişiseldir.Yani sana zevk vereni yapman herzaman daha öne çıkmanı sağlar...Yoksa oranı orantıyı,perspektifi öğrenirsin...Ama bu kişisel olan nasıl?o işte zor olanı...Çalışmaya devam ettikçe zevk aldığın şeyleri fark edeceksin,onların üzerine git derim ben...Tebrikler,iyi çalışmalar...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmaların gayet başarıl bi şekilde ilerliyor. çizgilerinde öncekilere göre çok iyi. bu çalışmalarında senin gözüne hoş görünmemesinin sebebi perspektif hatalarından kaynaklanıyor. onlarada dikkat edersen hiç bir sorun kalmaz.. gibi geliyor gelişimin çok iyi ama... tebrikler ve başarılar

Groth

🌱Yeni Üye🌱
Oran orantı iyi bence ama eller ve ayaklar üzerinde biraz daha çalışırsan daha iyi olur gibime geliyor bol çizgi at ve çizgide açıklık koyuluklara gir mükemmel olur:) ellerine saglık

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Oran orantı iyi bence ama eller ve ayaklar üzerinde biraz daha çalışırsan daha iyi olur gibime geliyor bol çizgi at ve çizgide açıklık koyuluklara gir mükemmel olur:) ellerine saglık

eller ve ayaklar hep bir garip oluyor zaten orta yolu bulamadım henüz :) teşekkürler :)

restsam

🌱Yeni Üye🌱
Yaptığın resimlerden ziyade her yoruma teşekkür etmen çok hoşuma gitti. eksiklerini görerek daha iyi çalışmalar yapacağını düşünüyorum. Diğer arkadaşlar gerekenleri söylemiş zaten. Sana yorum yapmaktansa çalışmalarında başarılar diliyorum.

prozium

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eller biraz küçük kalmış...