Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakalem çizimlerim...

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mlqce8.jpg

mlq2nr5.jpg

mlq3ch3.jpg

Hiç bir eğitim almadım uzun süredir de çizmiyordum..Geçende canım sıkıldı ve resim defterime bunları karaladım umarım beğenirsiniz...yorumlarınızı bekliyorum :smile:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
1. Çalışman için;

Anatomik eksiklikler....Saçın etrafındaki o yüz hattına gerek yokmuş, kalıp gibi olmuş saç, 10 dk lık bir uğraşla ,sadece çizikler kullanarak ,saçı yüze doğru dağıtabilirdin.

Burun çok rahatsız edici duruyor...Bedendeki hatlar neden yok :) elbisesi biraz düşük ama göğüs hatları yok, keşke olsaymış...Çok hoş dururdu

2.Çalışman için:

İşte budur denebilecek bir çalışma...Tebriklerle başlıyım :)

Çok etkileyici bir yüz ifadesi.....Saçlar süper...Göz yuvaları biraz farklı olmuş...Gölgelendirmeler fena diil...Kızın sağ kolundaki aksesuar ve detayları gayet iyi :)gerçekçi gibi duruyor...

3.Çalışman için;

Biraz erkeksi bir havası var? boyun bölgesi biraz gölge istiyor gibi...Sanırım erkeksilik gözlerin büyüklüğünden kaynaklı....Bide her an dudağını ısıracakmış gibi duruyor...

Uzun süreden sonra kalemi tekrar eline alman sevindirici canım...Yetenek olduktan sonra yaptığım eleştiriler(ki şahsi fikirlerim bunlar) zamanla oturacak şeyler...Diğer arkadaşlarında yorumlarından sonra daha iyi bir yere geleceğine eminim...

Kara kaleminin kara ucuna sağlık.....2 numara favorim:)

saygılar...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık... 2. çalışmandaki gözlere takıldım kaldım doğrusu... onlar ne güzel bakış öyle tebrikler...

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. Çalışman için;

Anatomik eksiklikler....Saçın etrafındaki o yüz hattına gerek yokmuş, kalıp gibi olmuş saç, 10 dk lık bir uğraşla ,sadece çizikler kullanarak ,saçı yüze doğru dağıtabilirdin.

Burun çok rahatsız edici duruyor...Bedendeki hatlar neden yok :) elbisesi biraz düşük ama göğüs hatları yok, keşke olsaymış...Çok hoş dururdu

2.Çalışman için:

İşte budur denebilecek bir çalışma...Tebriklerle başlıyım :)

Çok etkileyici bir yüz ifadesi.....Saçlar süper...Göz yuvaları biraz farklı olmuş...Gölgelendirmeler fena diil...Kızın sağ kolundaki aksesuar ve detayları gayet iyi :)gerçekçi gibi duruyor...

3.Çalışman için;

Biraz erkeksi bir havası var? boyun bölgesi biraz gölge istiyor gibi...Sanırım erkeksilik gözlerin büyüklüğünden kaynaklı....Bide her an dudağını ısıracakmış gibi duruyor...

Uzun süreden sonra kalemi tekrar eline alman sevindirici canım...Yetenek olduktan sonra yaptığım eleştiriler(ki şahsi fikirlerim bunlar) zamanla oturacak şeyler...Diğer arkadaşlarında yorumlarından sonra daha iyi bir yere geleceğine eminim...

Kara kaleminin kara ucuna sağlık.....2 numara favorim:)

saygılar...

teşekkürler böjüm bu kadar güzel analiz yapman hoşuma gitti... uyarılarını dikkate alıcam :smile:

emeğine sağlık... 2. çalışmandaki gözlere takıldım kaldım doğrusu... onlar ne güzel bakış öyle tebrikler...

teşekkür ederim güzel yorumun için :)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
yoşa arkadaşım gerekenleri belirtmiş zaten... daha fazla çalışarak daha iyi işler çıkarabilirsin...
2. çalışmandaki kız Avril sanırım... :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
elini çizgilere daha fazla alıştırmanız lazım gerçekten çizmek istiyorsanız anatomik yapıları inceleyip bol bol eskiz çalışmalısınız. ayrıca ışık gölge oyunları ve çizgi incelik kalıkları hakkındada bilgi sahibi olmalısınız.
azminiz için sizi kutluyorum emeğinize sağlık

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elini çizgilere daha fazla alıştırmanız lazım gerçekten çizmek istiyorsanız anatomik yapıları inceleyip bol bol eskiz çalışmalısınız. ayrıca ışık gölge oyunları ve çizgi incelik kalıkları hakkındada bilgi sahibi olmalısınız.
azminiz için sizi kutluyorum emeğinize sağlık

Yorumunuz için teşekkür ederim ..Söylediklerinizi dikkate alıcam..yavaş yavaşta olsa kendimi geliştiricem...

terapiZEZE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizimlerinde gölgelendirme ile ayrıntılara girebilirsin saçı yaparken ahenklik dalgalanma yaparsan daha güzel durur ama yüz hatların başarılı resimlerinin biraz daha gerçekçi olmasını istiyorsan yüz hatlarında çizgilere yer ver hafif çizgilere mimiklere filan ama uzun zamn sonra kalemi eline almışsın galiba yinede çok başarılısın arkadaşım devamını da bekliyoruz.