Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem deneme (pamuk)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
pamukjc4.jpg

Bende çizmeyi çok seviyorum tabi vakit ayırmak gerekiyor. sizinle paylaşmak istedim. belki temel usullere uymayabilir fakat bir saat içinde yaptım bunu nedeni resimdeki anlatımda saklı gizlide olsa anlatılıyor. yorumlarınızı bekliyorum.. saygılar

Benzer konular

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
waaaaaaaaov bayılıyorum bu tarz resimlere bende çiziyorum böyle, çok beğendim,kim bilir bu çizimde neleri düşünerek çizmişsindir..çok beğendim ellerine sağlık

chveneburi

🌱Yeni Üye🌱
valla harika ama bne bu resmi yorumlarken neler gördüğümüğü ve neler anlatmak istediğini yorumlamak istiyorum..
Bir gözyaşı senden geeln ve bu gözyaşının içerisinde bir adam var üzüntüm bundan kaynaklanıyor bir elinde kalbini taşıyorsun bu senin mi onun bilemiyorum ama kırık bir kalp ve gözünde bir balık var belkide balığın unutkanlığını anlatarak yada ifade ederek gördüklerini unuttuğunu anlatıyorsun bilmem doğrumu haa untmadan birde kafandaki yaprak parçalanmış kurumuş gibi ondan anlam çıkaramadım ama şiiir gibi yapmışsın ben şiir okurken ilk okuduğumda şairin az çok ne demk istediğini anlarım ama 2,3,4,5 inci okuyuşlarımda kitap gibi okurum senin resmede bir kaç defa farklı zamanlarda baksam olucak sanırım yada sen anlatacaksın :D

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim yorumlarınız için. bu resmi çizerken ne kadar yoğunlaştıysam artık aklımdan geçenleri ifade edebildim diye düşünüyorum. güzel yaşanmış kötü bitmiş bir aşk hikayesinin resimsel anlatımıdır bu.

Koca bir kadın var; o balık gözlerinden akan her damla benim için.
Öyle bir damlıyorki hem ben ölüyorum içinde hemde kalbim.
Ayrılan iki kalp bu göz yaşlarında,
Ne benim kalbim onunla artık nede onun kalbi benimle.
Bu ızdırabı yaşamamak için ya balık gibi görmek yada kelebek gibi susmak gerekir.
Halbuki ben onu herşeyden koruyacak koca bir ağaç gibiydim üzerinde,
Ne yağmur dokunabilirdi nede rüzgar tenine.
Onu melek zannettim kanatlarını görünce üzerinde,
Ne ben bilebilirdim içindekini nede kendi anlatabilirdi bütün gerçekliğiyle.

Ama ben o kadar çok düşündümki bana yaptıklarını
Ne Allah kurtarabilirdi onu artık nede ben kırılan kalbimle...

kısaca açıklamaya çalıştım yeterli olmuştur artık sanıyorum. Teşekkür ederim yeniden yorumlarınız için.

Son düzenleme:

hazal

🌱Yeni Üye🌱
süperrrrr olmş ellerine sağlık

chveneburi

🌱Yeni Üye🌱
Valla Süper anlatmndanda bir şiir çıkar aslında hani bazı kitaplar var bir yanı şiir bir yanı resim böyle bir çalışma içinde yoğunlaş bence

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla Süper anlatmndanda bir şiir çıkar aslında hani bazı kitaplar var bir yanı şiir bir yanı resim böyle bir çalışma içinde yoğunlaş bence

Çok saol yorumun için.. yoğunlaşacak o kadar çok şey varki :neutral1: şeytan diyor aslında bırak işi gücü kendini ver sanata :) gerçi akşama kadar çizim yapmaktan sanatın bu kısmı yani grafikerlik sanattan çok eziyete dönüşüyor zaman zaman...

HAYAL GÖZLÜM

🌱Yeni Üye🌱
resimin çok güzel olmus profesyonel olarak yapmıyorsun degil mi bence yaaparsında bende arada çiziyorum canım sıkılınca insan çizince bişeyler unutuyor degil mi? hem yaptıklarını görünce insan seviniyorda