Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem portre resmim

elimmavi

🌱Yeni Üye🌱
23522154vc7.jpg

tarayıcı yok, telefonla çektim, bu kadar oldu valla :D

Benzer konular

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
dudaklar çokmu beyaz olmuş ablam :) eline sağlık

rusemaniac

🌱Yeni Üye🌱
cok güzel elinize saglık ama bişicik dicem ben :) birazdaha karartma yapsanız az daha koyu olsa daha ii olurmus gibime geliyor:)

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oran hataların var vücut küçük kalmış dudaklarda sanki başka bi insana aitmişde sonradan oraya eklenmiş gibi duruyo bunlar dışında güzel emeğine sağlık ;)

elimmavi

🌱Yeni Üye🌱
evet biraz gölge şart. ama gölge yapmada iyi değilim, resmi berbat etmekten korkuyorum :)

ve ozkanturk, erkeğim abi ben :)

yorumlarınız için teşekkürler.

cok güzel elinize saglık ama bişicik dicem ben :) birazdaha karartma yapsanız az daha koyu olsa daha ii olurmus gibime geliyor:)

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
göze hoş geliyor ama eksiklerin var.. burada sol gözde bir incelik ve uzantı var. dudaklar kafa yapısına göre büyük.. ve burunda ise dudak noktalarına göre küçüklük var.. dikkatli bakarsak bu hataları görebilirsin..

başarılar dilerim!!..

ressam1071

🌱Yeni Üye🌱
sevgili kardeşim sizin çalışmanı oldukça amatörce çünkü gölhelendirme yok canlılık yok tamamen çizgisel ve orantı yok.. hadim olmayan işlere akrışmam ama 30 yıldır resm yaparım mustafa dinletir bedri baykam temuçin çeviren gibi hocalarla çalıştım bu yüzden gözlemlerim iyidir.. son bir tavsiye direk portreye geçme kardeşim çizgisel ve karikatür yada cansız obje çalış elin akıcışığı öğrrensin ondan sonra porteye geçiş yap faydasını göreceksin...

başarılar
Ressam ve Şair:yılmaz başaran

zaptik

🌱Yeni Üye🌱
sağ bölgeyi parmakla yaymışsın yapmanı tavsiye etmem Daha çok ışık gölge
daha kararlı çizgiler işi götürür:)

melgra

🌱Yeni Üye🌱
iki göz birbirinden çok ayrı duruyor baş desek gene öle biraz daha dikkatli çalırsan daha iyi yolcak birazda koyu gölgeler vermeye çalış...iyi çalışmalar sana

tekyargic

🌱Yeni Üye🌱
...

QUOTE=elimmavi;14351]
23522154vc7.jpg

tarayıcı yok, telefonla çektim, bu kadar oldu valla :D[/QUOTE]

abicim.. kafa tarafı biraz büyükmüş gibi olmuş denge verenklerde çalışırsan çok daha güzeli çıkar eline sagık... korkma resimi bozmaktan gölgede resim üzerinde çalışman gerekiyor bu resim olmazsa bir başkası olur ama en iyi yaptıgın resim ugraştıgın resimdir bozulsa bile ok :)
:peace1:

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hım bence geleceği olan bi çizim ayrıntıya girmeni ve incelemeni öneririm ve karalamadan korkma bence yavaş yavaş kendini alıştır görüceksin ki ortaya çıkan iş seni çok mutlu edicek

Daerac

🌱Yeni Üye🌱
Portre çalışmaya başlamadan önce insan anatomisi çalışırsanız daha başarılı çizimler çıkaracağınıza eminim.Portre içinse önce kafatası,sonra kas yapısı,en son da portre çalışırsanız daha gerçekçi,orantılı ve insan anatomisine uygun portreler çizebilirsiniz.

kimlik06

🌱Yeni Üye🌱
devam...

buyrun beğenmediğiniz yerleri düzeltin desen yorum yapanların yarısı yokolur herhalde :))