Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

karakalem

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dfemo.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Zorlu bir duruş biçimi olsa da kol kasları çok erkeksi ve hatlar sert olmuş..elin yapısı da biraz daha estetik olabilirdi..kol bütünlüğüyle orantısal bakınca biraz da büyük görünüyor..bu gibi detaylara dikkat edildiğinde zamanla daha başarılı çalışmaların olacağına eminim..eline sağlık arkadaşım..başarılar diliyorum..

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zorlu bir duruş biçimi olsa da kol kasları çok erkeksi ve hatlar sert olmuş..elin yapısı da biraz daha estetik olabilirdi..kol bütünlüğüyle orantısal bakınca biraz da büyük görünüyor..bu gibi detaylara dikkat edildiğinde zamanla daha başarılı çalışmaların olacağına eminim..eline sağlık arkadaşım..başarılar diliyorum..

Teşekkür ederim.

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kız oldugunu yüzünden anladım bayan ciziyosun estetik yok arakdas gereken yorumu yapmıs zaten eksiklerini tamamlıyabilrsn

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Zamanla çok güzel çizimler yapacağın ortada. Eline sağlık :)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum tamamen benimde gözüme çarpan şeyleri söylemiş arkadaş...Sadece ek olarak (Diğer çizimlerinde de aynı şey var) gölgelendirme tekniği bence değiştirmelisin bu şekilde çizimler kirli duruyor, tarama yöntemi ile daha temiz durabilir... Bende daha fazla çizim yaparak daha güzel işler çıkarıcağına inanıyorum..Başarılar :wink:

hilal--

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum tamamen benimde gözüme çarpan şeyleri söylemiş arkadaş...Sadece ek olarak (Diğer çizimlerinde de aynı şey var) gölgelendirme tekniği bence değiştirmelisin bu şekilde çizimler kirli duruyor, tarama yöntemi ile daha temiz durabilir... Bende daha fazla çizim yaparak daha güzel işler çıkarıcağına inanıyorum..Başarılar :wink:

Zaten bu ara tarama üzerinde çalışıyorum ama alışmışım böyle o yüzden çok zorlanıyorum umarım geliştirebilirim.Teşekkürler :)

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çizim!!! fakat estetikten ve simetriden çok uzak...

drogma

🌱Yeni Üye🌱
kol kasları gerçekden bir erkeksi olmuş ama gerçekten çok güzel çizmişsin eline sağlık :)

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Orantısı oturmamış bir çizime bu kadar emek harcamanız yerine,
bu sorunu hallettikten sonra tonlamalara girseydiniz çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkardı.
Daha fazla araştırma çizgileri kullanmanızı tavsiye ederim.
Düzelttiğiniz çalışmadaki arka planda kalan el, kırık gibi.
El ve ayaklarda problem var ve kafaya oranla büyükler.
Arka planda kalan bacak kısa görünüyor (dizden ayağa kadar olan kısımda bir orantısızlık mevcut)

Paylaşımlarınızın devamını dilerim.