Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karanlık Çağ Manipulasyon

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
manipulasyonlt5.jpg

Benzer konular

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Adı üstünde karanlık çağ diyeceksin Erdem belki ama burda birşey var dikkatimi nerede toplayacağımı şaşırdım renklerle biraz daha oynamalısın ışıklarda da ters olan bişey var nedir nasıl çözülüre bi cevabım yok maalesef bence biraz daha uğraşırsan çok hoş bir iş çıkacak eline emeğine sağlık...

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
:D azından bal akıyor can kurban böyle eleştirilere teşekkür ederim cnm... Biraz daha yükleneceğim ışık konusunda...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Resmin sağ tarafında kullandığın dağ üzerindeki evin ışığı ters taraftan geldiği için göz yoruyor... Bence o bölümü komple kaldırmalısın... Veya evin ışık alan tarafını tamamen karartmalısın o zaman çalışma oturacaktır.. Birde ufak tefek uygulama hataları var geçişler çok sert... Biraz yumuşatabilirsin... Emeğine sağlık...

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
teşekkürler hayalin. Aslında croplama esnasında otomatik işlem yaptm pek bi kafa yormadım bu konuya ama sonrasında hassas bir durum oluştu tabi. Biraz daha eğilmem gerekecek...

akifaytac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kısaca foto manipülasyon, fotoğraflar üzerinde fotoğraf işleme programlarıyla yapılan her türlü değişikliktir. Diyebiliriz.

Birden çok fotoğrafı birleştirme yoluyla yapılabilindiği gibi sadece fotoğraf üzerinde yapılan deforme gibi efektlerle de uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntemle fotoğrafları olduğundan bambaşka görünümlere çevirebiliriz.

Manipüle edeceğimiz fotoğraflarda dikkat etmemiz gereken, birbiri ile ışık, perspektif, çözünürlük gibi yönlerinin uyumudur. Fotoğrafların birbiri ile uyumu, başarılı bir manipülasyon çalışmasının oluşması açısından önemlidir.

ışık aynı noktadan gelmeli aynı açı altında gölgeler bırakmalıdır.çözünürlük kaybı ve renk patlamaları çalışmanı olumsuz etkilemiş.bunlara dikkat edersen çok daha başarılı olacağına inanıyorum.

teşekkürler paylaşımın için.

AKİF AYTAÇ MÜLAZİMOĞLU

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Hiç olmamış diyeceğim, inandırıcı olamayacağım. =)

Güzel olmuş cano, eline sağlık ama ücretsiz ders konusundaki sözünü tutarsan, yoksa çirkin diyeceğim. :D

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık erdem.... söylenecek herşeyi söylemiş üstatlar... :)

senkronize

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tonlama ,renk,ve kompozisyon sorunun var, kesimlerinede dikkat etmelisin,pen tool u yaratık gibi kullanmalısın bu çalşmalarda ;) eklediğim manipülasyon çalışmamı inceleyebilirsin ;)

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
hehehe iş arası kaçamak yaptığım bi çalışma oldu özenmedim doğrusu :)... Şunu da sölim adım bir numaralı ışık düşmanı kalacak :)