Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karantina 2

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Öncelikle tarayıcım olmadığı için foto.mak.çektim görüntü kalitesini photoshopta biraz yükselteyim dedim bu seferde koyuluğu çok arttı.Sanırım acil tarayıcı almam lazım:)Herhangi bir resim eğitimim olmadığı için yabancı bir sitede günlük eskiz defterleri var insanların,hergün çizimler gönderiyorlar oraya üye oldum bu yüzden bende sıkı çalışmaya başladım. Umarım iyi seviyeye gelirim:)
2.jpg

SDC11515.JPG

SDC11517.JPG

SDC11523.JPG

12.jpg

9.jpg

6.jpg

deneme.jpg

taslak.jpg

5.jpg

Ba%25C5%259Fl%25C4%25B1ks%25C4%25B1z-4.jpg

7.jpg

3.jpg

SDC11477.JPG

8.jpg

4.jpg

2.jpg

d1.jpg

3.jpg

5.jpg

8.jpg

d7.JPG

d1%2Bcopy.jpg

d3%2B%25281%2529.JPG

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
paylaşımın için teşekkürler.... emeğine sağlık, gelişime açık çizimler...

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
zaman geçtikçe daha iyiye doğru gidyor elinize sağlık.

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine saglık ya cok güsel çiziyosn...hastasıyımm

Asiruhcarsi

🌱Yeni Üye🌱
karikatür çizmek için hangi programa hakim olmak şart ?

bana karikatür için çok acil yardımcı olabilirmisiniz ? nasıl çizerim veya program varmı ? cok acil lütfen...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Metela

🌱Yeni Üye🌱
Eski çizimlerine de baktım bence her geçen gün daha da iyiye gidiyor yalnız el ve ayak çizmekten çekindiğin kesin, kesinlikle el ve ayak çizimlerine de odaklan bir vücut ya da duruş çizerken el ve ayaklar çok önemlidir, bana bütün çizimlerin yarım geliyor sebebide bundan, ya geçiştirmiş gibi duruyor ya da çizmemişsin, ayrıca bizim gibi amatörlerin en büyük derdi orantıdır vücuttaki oranları iyi bilmek gerekiyor, kafa boyun omuz kollar karın bel bacaklar bilekler ve ayaklar bunların ortalama oranları vardır ona göre eskiz için zahiri çizgiler atarsın, ahşap maketlerden satın al ve onlara verdiğin hareketleri çizmelisin, el ve ayakları da hayaline göre eklersin ki bu şekilde görsel hafızanda gelişir. canlı model bulmak bilhassa da çıplak ya da soyunmuş deyim bulmak zordur o sebepten internetten resimlerden çizmelisin tabi canlı modelde bulmanı, vücut duruşuna göre kıvrımlar adeleler iskelet yapısı gibi detayları çok iyi analiz edebilirsin, bunları yapıyor da olabilirsin hatırlatayım dedim :)