Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kardelen Dergisi - Kapak Çalışması

Masterhan

🌱Yeni Üye🌱
Adana'da yayımlanan bir okul dergisi.

Ön kapak çalışmam :

Kardelen_Dergi_Kapagi_by_Artkolik.jpg

[Kardelen yazı & çizim de bana aittir.]

Benzer konular

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
tipografinin en önemli kuralı okunurluktur. Kullandığın yazı tipleri ve de özellikle isimdeki yazı tipi okunurluğu oldukça zorlaştırıyor. Ay-yıldız' a sanırım emboss filtresi uygulamışsın o bence oldukça gereksiz. Ay-Yıldız'ı efeksiz kullanmalısın. Tabii bunlar benim ilk izlenimlerim. İyi çalışmalar...

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu kapak gerçekten çok kötü bana belki kızarsın belkide hak verirsin.proğramın bize verdiği nimetleri kullanarak hayal gücünüde içine katarak daha iyi bişey yap derim.bu bence çooooook zayıf. 10 üzerinden 2 alırsın. hadi hayırlı ******

Masterhan

🌱Yeni Üye🌱
tipografinin en önemli kuralı okunurluktur. Kullandığın yazı tipleri ve de özellikle isimdeki yazı tipi okunurluğu oldukça zorlaştırıyor. Ay-yıldız' a sanırım emboss filtresi uygulamışsın o bence oldukça gereksiz. Ay-Yıldız'ı efeksiz kullanmalısın. Tabii bunlar benim ilk izlenimlerim. İyi çalışmalar...
Dikkate değer izlenimler ve eleştirin için teşekkürler.

bu kapak gerçekten çok kötü bana belki kızarsın belkide hak verirsin.proğramın bize verdiği nimetleri kullanarak hayal gücünüde içine katarak daha iyi bişey yap derim.bu bence çooooook zayıf. 10 üzerinden 2 alırsın. hadi hayırlı ******

Sana hak vermiyorum ama kızmıyorumda :) . Sonuçta 9 10 ay önce basılan bir kapaktı.Şık bir duruşu vardı baskı haliyle.

Hayal gücü konusunda; pek serbest bir çalışma olmadı.Basılan dergiyi yayınlayan okuldaki öğretmenlerin yorumlarıyla yapmıştım.Ama tabi ki kendi yorumumdur çalışma.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sana şunu diyebilirim ki bu grafik işini öğretmenler yapmıyor sen yapıyorsun, onlara sunuyorsun.öğretmen anlamaz sen daha iyi bişey yapsaydın eminimki burda öğretmenlerden kimileri belki bayılıp düşeceklerdi.burda bana tek huzur veren şey zemin rengi siyah çok ağır oturaklı bir renktir. 10 üzerinden 2 yi siyaha verdim bilesin.siyaha saygı duyuyorum.haydi hayırlı ******.

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlara katılmıyorum dersem yalan söylemiş olurum olmadı:) ama bundan daha iyisini yapabileceğine eminim ha birde yazı karekteri filan tasarlamaya gerek yok bence milyonlarca var zaten iş doğru karekteri bulmak başarılar....

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
sana şunu diyebilirim ki bu grafik işini öğretmenler yapmıyor sen yapıyorsun, onlara sunuyorsun.öğretmen anlamaz sen daha iyi bişey yapsaydın eminimki burda öğretmenlerden kimileri belki bayılıp düşeceklerdi.burda bana tek huzur veren şey zemin rengi siyah çok ağır oturaklı bir renktir. 10 üzerinden 2 yi siyaha verdim bilesin.siyaha saygı duyuyorum.haydi hayırlı .........

Not konusunda burda tartışmalar yapılmıştır, Kimsenin çalışmasına not vermeye hakkınız yoktur. Eleştirinizi yayınlarken buna özen göstermenizi rica ederim.

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

acele bişi oldu ama faydalı olur sanırım....

puhuma ellerine kollarına sağlık olayı genel olarak sen düzeltmişin sana teşekkür ederim
biz kimseyi rencide etmek gibi bi hedefimiz olmadı. beni yanlış anlamamanız dileğiyle.
hadi hayırlı ******.

AdımcA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
karamsar bir görüntü olmuş.
içim karardı valla...

rahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha güzel bir çalışma olabilir yazı karakterini değiştirmenizle..

(yanlış anlaşılmak kişinin elindedir..)

upsmeh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gecen sene dergiyi elime aldığımda çok hoşuma gitmişti nehir dergisini çıkardıktan sonra. bu sene ne yapabiliriz diye duşunmem gerekiyor artık :))

without

🌱Yeni Üye🌱
açılmayan kapaklar

buraya gönderdiğiniz kapakları ben mi açamıyorum yoksa açılmıyor mu arkadaşlar? bu ay başlayacağımız okul dergimizde güzel bir kapak hazırlamak istiyorum örnek gösterebileceğiniz çalışmalar var mı?:worried: