Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kariyer ve Ürün Tanıtımı Çalışmalarım

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar,teşekkürler.

kariyerbb4.jpg

rnio8.jpg

semsx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ürün broşüründe resimler alakasız bayanlar sanki diş macunu broşürü gibi beyaz diş gösteriyolar bide acne yazısı okunmuyo ben okuyamadım yada

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim yorumun için arkadasım.Ürünlerin alakasızlığı konusunda haklısın,kendim o şekilde yaptım...Bayanlara gelince Clean&Clear ürün tnıtımı için kullanılan bayanlar bunlar..Onların ürününde de aynı bayanlar kullanılıyor yani.Aslında haklısın diş macunu tanıtımına daha çok uyarlar ama yapıcak birşey yok:)

Arkadaslar bu işi iyi bilen ustalar sayesinde hatalarımızı görüp bir şeyler öğreniyoruz..
Lütfen yorum yapın.

Son düzenleme:

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Bence ikisi de birbirinden kötü. İlk çalışmada resimleri deform etmişsin, orantısısz küçültmüşve şekillerin bozmuşsun. Yazılar da bir o kadar itici. İkinci çalışmkada ise sadece ürünlerin yerleşimi idare eder durumda alttaki balon ve çantalar çok kötü duruyor.

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Valla arkadasım bence alamut tan kat kat güzel oldu.Ellerime sağlık.Sizin beğenmediğiniz kapağı Clean-Clear gibi bir marka kullanıyor hatırlatırım..

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
bazan resimleri deforme ederiz (bence edilmemeli) ama buda kör gözüne hesabi olmus,

Valla arkadasım bence alamut tan kat kat güzel oldu.Ellerime sağlık.Sizin beğenmediğiniz kapağı Clean-Clear gibi bir marka kullanıyor hatırlatırım..

valla kim kullanirsa kullansin bisey güzel digilse digildir. kizin elindeki dünya midir yani, çeske olumsuz elestirileride olumlu olanlar gibi kabullenebilsek, ben bunu gördükten sonra alamuttan süphe ettim

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkesin iyi ya da kötü eleştirisini memnuniyetle kabul ediyor ve değer veriyorum.Çünkü bu işi benden çok daha iyi yapanlarn olduğunu biliyorum.Fakat Ali İmren arkadasın 1 tan iyi yorumunu görmedim.Hepsinde bir şeyler buluyor.Alamut çalışmasına bundan dolayı yorumda bulundum.Sanki şaheserler yaratıyor kendisi!!!
Üstelik ben bu imajları tamamen sağdan soldan topluyorum.Hazır gelen imajlar değil.Mecburen boyutlarıyla oynuyorum.Biri uysa biri uymuyor.Aralarında ki oransızlığın sebebi de budur.Teşekkür ederim.

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilkinde kadını obje olarak neden bu kadar vurguladın. ***ual yanınımı kullanmaya çalışıyorsun? yoksa feminist misin?
bence iş ve eğitim denince kıravatlı erkekler her zaman en öndedir

aliimren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aliimren.com
Herkesin iyi ya da kötü eleştirisini memnuniyetle kabul ediyor ve değer veriyorum.Çünkü bu işi benden çok daha iyi yapanlarn olduğunu biliyorum.Fakat Ali İmren arkadasın 1 tan iyi yorumunu görmedim.Hepsinde bir şeyler buluyor.Alamut çalışmasına bundan dolayı yorumda bulundum.Sanki şaheserler yaratıyor kendisi!!!
Üstelik ben bu imajları tamamen sağdan soldan topluyorum.Hazır gelen imajlar değil.Mecburen boyutlarıyla oynuyorum.Biri uysa biri uymuyor.Aralarında ki oransızlığın sebebi de budur.Teşekkür ederim.

Arkadasım eleştiriye açık değil isen bu işi yapmayacaksın. Sırf eleştiriyor almak için laf atmaya çalışmanın anlamı yok. Ben bu işe 15 yılımı verdim. Sen karşındakinin görüşüne ve eleştirilerine saygı duymayı bilmiyor isen bu çok üzücü. Benim iyi yorumumu görmediğini söylüyorsun. Bence yaptığım tüm yorumları iyi oku. Ben eleştirmiş olmak için eleştirmiyorum. Ve gerçektende bu iki tasarımın kim ne derse desin birbirinden kötü. Sen bir markadan bahsediyor ve bu marka bunu begendi kullanıyor diyorsun. Bu mantıkla düşünecek olursak cocacola nın bir animasyon reklamlarının güzelliğine bak, bir de müslüm gürses ve cüneyt arkınlı reklamların iğrençliğine bak. Ne delek istediğimi anlatabilmişimdir umarım...

Eleştriye açık olmayan bir meslektaşımın olması ayrıca beni çok üzdü.

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci broşür için bayan görsellerini değiştire bilirsin.... forumun resim arşivinden yardım alabilirsin....