Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi - Junior Eğitmenler ARIYOR! - Türkiye Geneli

Kariyerist

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kariyerist.com.tr
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi - Junior Eğitmenler ARIYOR!

Program/Seviye: Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi’nin öncelikli misyonu; katılımcıların, bilgiden güç alarak, mesleki geleceklerini proje bazlı uygulamalı eğitim modeliyle garanti altına almak ve iş hayatında ilk tercih edilecek uzmanlar olmalarını sağlamaktır.

Katılımcıların, Bilgi Teknolojileri alanındaki gelişimi ve yetkinliğinin artırılması hedef alınarak, Türkiye'nin teknolojik gelişimini desteklemeyi amaçlarken bir taraftan ise bilgiye ulaşmayı, uygulamayı, yorumlamayı, bilgiden güç alarak kariyerinde yükselmeyi amaçlayan bireyler yetiştirmektir.

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin değer yaratan iş akışı için öncelikli hedefi; iç disiplini oluşmuş, ekip çalışmasının gücüne inanan, kendi çıtasını her zaman yükselten, araştırmacı, gelişime ve öğrenmeye açık bireyleri seçerek, özel bir çalışma grubunun yaratılmasıdır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim fakülteleri, yüksekokulları veya ilgili diğer bölümlerden mezun,
(Finans- Muhasebe, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, -Bilgisayar Programcılığı, Güzel Sanatlar, Mimarlık, Sanat Tarihi, Güzel Sanatlar, Radyo TV Reklamcılık vb.)
Yeni fikirler üretme konusunda kendine güvenen iletişimi kuvvetli,
Mesai saatleri içinde tüm enerjisini işine ayırmaya istekli ve gönüllü,
Mesleki gelişimini arttırma yolunda eğitim almaya hazır,
Küçük büyük demeden tüm çalışma arkadaşlarıyla bilgisini paylaşan,
Pozitif olan ve her durumda pozitif kalmayı başaran,
İşini severek yapan,
Kariyerist misyon, vizyon ve değerleriyle kendini özdeşleştirmiş,

Türkiye’nin eğitimde lider bilişim akademisi Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde, Junior Eğitmen ve Asistan Eğitmen adayı olarak yetiştirilmek üzere belirtilen nitelik ve yetkinliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

E-posta: bireysel@kariyerist.com.tr

Telefon: 0216 405 18 58

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.