Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karton dosya tasarımım

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
poliplasdosyatrasesizl1.jpg

Çalıştığım firma için yaptığım dosya tasarımı ilk deneyimim...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağlık bence sade ve güzel olmuş iyi çalışmlaar

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çok beğendim eline sağlık arkadaşım...yazı fontuna bayıldım...benimde sık sık kullandığım bi yazı fontu...başarılı çalışmalarının devamı dileğiyle...:)

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık kardeş sadeliği ile çok güzel olmuş

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel bir çalışma olmuş ama ismi ve logoyu biraz daha ön plana çıkarmayı düşünürsen daha da hoş olabilir bence.Renk seçimin de çok uygun... Kolay gesin

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma olmuş emeğine sağlık

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renk seçimi fena değil. Fakat ön kapakta bir karmaşa var gibi. İlk bakıldığında göze çarpması gerekenleri sıraya koyman gerekir. Kullandığın bütün malzemeler(Logo, imaj, slogan, web adresi...) birbirine çok yakın ağırlıkta olunca algı dağılması sözkonusu. Sonuçta müşteri gerekçe göstermeden sadece BEĞENMEDİM ya da nezaketen DAHA BAŞKA NE YAPABİLİRİZ diye tavır koyabilir. Biz grafikerlerin görevi, teknik çözümlemeleri yapıp; estetik rahatsızlıklara meydan vermeden tasarımı ortaya koymaktır.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yapanlar yapmış. Beceri zerafet ve bir o kadarda sadelik. Hoş bir çalışma ve güzel paylaşım.Eline Sağlık.

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
fon konusunda kararsız kaldım ii durmuo cok flu beyaz fon cok daha ii gösterir gibi geliyo denemek lazım:) tasarım güzel eline sağlık:)

bluecrab

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlıkk güzel çalışma ...

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
fon konusunda kararsız kaldım ii durmuo cok flu beyaz fon cok daha ii gösterir gibi geliyo denemek lazım:) tasarım güzel eline sağlık:)

fon beyaz olarak denedimde pek hoş durmadı bunda karar kıldık gri de denedim hafif ama dünyadaki altında hafif bir parlaklık var arka kapaktada öyle onlar pek belli olmuyor beyaz la gride ondna dolayı başka renk açık mavi parlama olabilirdi bak ama bu sanırım en iyisi oldu aralarından teşekkürler yorumun için :wink:

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Türkçe Küresel Potansiyelinizi ortaya çıkarın cümlesinin altındaki İngilizce Cümleyi Biraz Küçük ve Türkçe yazı renginin tramı olarak kullansan daha iyi gözükür gibi.

Vehbi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş ve sade font konusunda biraz daha secici olabilirsin