Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kartvizit çalışması (5dk.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ejder7321

🌱Yeni Üye🌱
siz nasıl buldunuz?
julhjzt3.jpg

Benzer konular

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
resim gözükmüyor. Ayrıca 5 dk hazırladığın çalışmayı ne yapalım. Sırf formda yayınlayacağım diye çalışma yapıp koymanıza karşıyım. O yüzden daha görmeden olmamış diyorum sırf tutumundan dolayı

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
resim kötü
ayrıca resmin anlatılan işle alakası yok
ve dahası murat haklı 5 dakikada olmaz bu kadar basite indirgemeyelim kart tasarımı diye

ejder7321

🌱Yeni Üye🌱
tşkler

murat kardeş güzel olmaya bilir ama ön yargınız hiç doğru değil belki daha iyisini sizinle fikirlerinizle yapabilirim ama siz sırf ben yayınlacam diye bırak tığımı düşünüyorsanız çok ayıp etmiş olursun sonuçta bir paylaşım sitesi ama hatalarımızı ancak birbirimize yardımcı olarak çözeriz. tşkler kardeşim

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ok. :) Sana karşı bir tavrım yok. Olması içinde bir neden yok. Üstüne alınma. Ama formda çok fazla oldu bu gibi olaylar. Artık mesajları kontrol ettimmi milletin kişisel çalışmasından başka bir şey çıkmıyor karşıma. Buda can sıkıcı olmaya başladı. En azından benim açımdan. Gösterdiğin medeni tutum için teşekkür ederim. Ben eleştirdim sen karşılık verdin. Kırılacak üzülecek bir şey yok. :) Olması gereken bu

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok basit gözüm kapalı yapalım 3 dk :D:D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
ejder kardeşim kusura bakmada ben hayatımda böle kartvizit tasarımı görmedim açıkçası bu işler 5 dk da olmaz olursa böle olur resimler çok kötü yazı karakterleri berbat o konturlar hiç olmamış neyse çalışmaya devam yinede ...

ejder7321

🌱Yeni Üye🌱
murat baba benim bugün ikinci günüm yeni kayıt oldum. kırıldığım nokta ön yargın oldu belki benden daha bilgilisiniz belki benden daha iyi yaparsınız diye fikirleriniz için gönderdim. önemli olanda bu sitede paylaşmak değilmi burda yanılmıyorsam herkes meslek sahibi aklı başlı kişilerdir. normal hayatta belki bu fırsatımız yoktur ama burda herkez var daha iyi bilende daha güzel yorumlayanda işte benim isteğimde birbirimize yardımcı olmak. ben guhdar murat memnun oldum tanıştığıma

tşkler arkadaşlar daha iyisini yapmaya çalışırım

foreman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma eline sağlık ama bazı font kontur vs. işlerini de halletmen gerek. orjinal boyutlarını korumaya çalış resimlerin arka plandaki resimde sünme var yanlara doğru ve kalitesi düşük. abartılı ifadelerden de kaçınsan daha iyi olur orantısızlıklar insanı rahatsız eder isim 12 pt telefon adres 7 pt kullan başarılar

ejder7321

🌱Yeni Üye🌱
tşkler gerçekten açıkça söylim cesaretim kalmadı gibi. daha ılımlı yaklaşmanızı isterdim bence yardımcı olmak kadar güzel bir duygu olamaz.

TaBeLaTöR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşkler gerçekten açıkça söylim cesaretim kalmadı gibi. daha ılımlı yaklaşmanızı isterdim bence yardımcı olmak kadar güzel bir duygu olamaz.

hiç kimseye mesLek doguştan veriLmez. herkesin bir çırakLık kaLfaLık ustaLık evresi vardır. çaLışmarının dewamını bekLeriz..

foreman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cesur ol dostum bu işler izafi ;) sadece bir kaç noktaya dikkat et yukarıda dediğim gibi

Graffitol

🌱Yeni Üye🌱
4683calisma.jpg

Benim Forumda ilk Günüm ve Bu da İlk kartvizit çalışmam. Yorumlarınızı Bekliyorum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
siz nasıl buldunuz?
julhjzt3.jpg

Öncelikle grafikermisiniz bilmiyorum. Grafikerseniz burada söylenilenleri dinleyerek mesleğinizde daha başarılı olmak için bence kötü eleştirileri dört göz ile bekleyin. Mesleğinizden soğumanız için söylenmiş hiç bir cümle kurulmamıştır. Grafiker değilseniz. Bence yine kırılmayın. Zaten sizin mesleğiniz bu değil elbetteki mükemmel işler çıkartmanız beklenemez. Grafiker değil ve olmak istediğinizi düşünecek olursak. Sitedeki kartvizit örneklerini inceleyin. Yada çevrenizde mutlaka var olan kartvizit çalışmaları vardır. Bunları gözlemleyerek daha doğru tasarımlar sizde yapabilirsiniz. Grafiker değil ve bu mesleği yapmayı düşünmüyorsanız... ki ozaman söyleyeceğim tek şey vardır. Bence bu işin erbabı kimselere gidip kendinize yada tanıdığınız için profesyonel kişilerce hazırlanmış bir kartvizit i kullanın. Kartvizit bir şirketin kimliği gibidir. Dikkat edilmesi gerekir. Kötü bir kartvizit şirketinizin tanıtımını yapmak yerine müşterinizi yada tanıtmak istediğiniz kişiyi sizin veya şirketinizin için yanlış ve ön yargılı düşünmesine sebep olacaktır.

Buradaki kartvizit örneğiniz malesefki olmamış. Ama çalışmalarınıza devam ederseniz emin olun ki daha güzel bir şeyler yapacaksınız. Bir ressam bile çize çize daha güzel eserlere ulaştığına göre... kesinlikle yılmadan çalışmanız ve gözlem yapmanız gerekmekte. Tabi grafikerlikle ilgili bir iş yada hayaliniz varsa.

İyi günler. İyi forumlar.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar çalışmaların birçoğunda sürekli olarak imla kurallarına ve noktalama işaretlerine çok fazla dikkat edilmiyo. Örnek Grrafitol arkadaş poaça yazmış bu bu şekilde basılmamıştır umarım. Yapılan iş sadece her neyse renk ayarlarına nasıl dikkat ediliyosa yazı ve imla kurallarına da çok dikkat edilmeli...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
bence çok basit bununla sadece cahil anlamaz mütaitleri kandırısın 2 resim yazı 5 dakika bile fazla ben göndericem ama fikir almak için

ejder7321

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar haklısınız çok tşk ederim. grafiker değilim olmak istiyorum mesleğim matbaacı herkese sayğılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...