Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ibracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız benim için çok değerlidir.
kartvizitcopyyf2.jpg

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logo hiç hoşuma gitmedi neyi anlatmak istediğini anlamadım bu yüzden kartvizit çalışmasını da ona göre yorumlamak durumunda kalıyorum. "BAŞARI OKUMA SALONU" metninin fontunu değiştirmenizi tavsiye ederim. Şahıs ismi ve ünvanları da aynı font olsa daha uygun olurdu ve italik olmasına hiç gerek yok. Yalnız ünvan bir punto daha küçük olmalı. Genel olarak kart üzerinde yerleştirmelerde bir dağınıklık mevcut mesela iletişim bilgileri bir birinden bu kadar uzak olmamalı (gsm ve diğer tel nolar)

Bizlerle paylaştığınız teşekkürler daha güzelini yapacağınıza eminiz ;)

*Not:Çalışmalarınızı forumda yayınlarken iletişim bilgileri ile ilgili çıkacak herhangi bir problemde çalışmayı ekleyen kişi sorumlu olacaktır. Bilginize.

ibracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iletişim bilgileri zaten sallamadır bunu belirteyim
gsm öğretmene ait şahsi telefondur ama diğer numaralar işyerine aittir birbirinden uzak olmasında bir sakınca görmüyorum
eleştirilerinizden dolayı teşekkür ederim

oytundesign

🌱Yeni Üye🌱
tasarımın o kadar iyi değil ama madem bu yola baş koydun kendini iyi geliştirmen gerekir, yani yapılan güzel tasarımları inceleyip kendine bir pay çıkarmalısın 1. arkadaşında gözlemlediği gibi logo iyi değil ama şunu unutma tasarımda kurallar vardır ama bu kuralları farklı olmak için değiştirebilrsin
unutma FARKLI OLMAK İÇİN FARK YARAT....
başarılar diliyorum.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
demişsiniz. dikkatli bakınca 'Başarı Okuma Salonu' yazısının baş harflerini ifade ettiğini anlayabilirsiniz. logodaki kalem tamam da, defter çizimini tam otutturamamışsın, çok dışarıda kalmış. BOS nun fontu logodan apayrı bir diyarda gibi bir izlenim yaratıyor. yakınlaştırırsan bütünlük sağlamış olurmuşsun. adsoyad-ünvan yazısı ortalansaymış ve logoyu zeminde değişik perspektiflerde yerleştirip soldursaydın sağ taraftaki boşlukta kalkabilirmiş. tabii yorumum bu çalışmada artık uygulanamaz ama bir daha ki çalışmalarda dikkatli omuş olursun. emeğine sağlık!..

DarkAngel

🌱Yeni Üye🌱
buna bişi yaazamıcam tam anlamıyla topluca olmamıs azcık daha gayret et bence sonucunda basarıcagına eminim