Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit Denemelerim

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar çalışmaları koymadan önce daha önceki tecrübelerimden hareketle bazı şeylerin altını çizmek istiyorum.

1)Ben grafiker değilim.Çalışmalar da herhangi bir kişi/kurum için değil tamamıyla deneme amacıyla yapılmıştır.2 çalışmamın üzerindeki Design Factory isimli şirket hayal ürünüdür.

2)Çalışmaların üzerindeki yazıların Türkçe olmamasının sebebi,yurtdışında yaşıyor olmamdır.Bunu özellikle söylememin sebebi,bazı arkadaşlar,bu yabancı yazılardan dolayı,saatlerce emek harcadığım çalışmalar için internetten indirilmiş şablon diye suçlamalarda bulundular.Böyle suçlamalarda bulunacak arkadaşlar için ricam,yapılan emeğe saygı göstermek adına,internette buldukları,(benim kendi çalışmam diye deklare ettiğim çalışmanın) linkini koysunlar.Aksi halde,bu tür suçlamarı dikkate almayacağımı ve cevap yazmayacağımı belirtmek isterim.Buraya koyduğum tasarımların tamamı,üzerindeki logolarda dahil bana aittir.

3)Son olarak,olumlu olumsuz her eleştiriye açığım.Malesef bilgisayar başında saatlerce zaman harcayıp,buraya koyduğum çalışmalar için,50 yaşında matbacı bir beyefendi!!! ''bir matbaacı olarak önüme hiç böyle soytarı kartlar gelmedi" şeklinde yorumda bulundu,Burada paylaşıp yapmamın sebebi,olumlu ve olumsuz eleştirilerle tasarım konusunda hangi noktada olduğu görmek.Hakaret duymak değil.Yorumda bulunacak,arkadaşlardan tekrar ricam,olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım.Lütfen yorumlarımızı,belirli bir seviye çerçevesinde,birbirimize hakaret etmeden yapalım.
Teşekkür ediyorum...

card3j.png

card4l.png

card2m.png

card1o.png

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benim de favorim 1.nci olan

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
mavi hariç güzel olmuşlar elinize sağlık, ama ikinci kartvizitteki design factory yazısının arkasındaki bulanıklığa gerek yok bence

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk iki gayet hoş duruyor
benim de favorim 1.nci olan
Yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar,diğer denemelerdeki,beğenmediğiniz kısımları belirtirseniz sevinirim.En azından diğer denemelerde kendimi geliştirme şansı bulabilirim.
mavi hariç güzel olmuşlar elinize sağlık, ama ikinci kartvizitteki design factory yazısının arkasındaki bulanıklığa gerek yok bence
Sağol dostum önerini dikkate alıcağım.Yorumun için teşekkür ederim...

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar ben bu konuya 4 tane deneme çalışması eklemiştim.(Eminim)Ama 3 tane görünüyor.Sorun nedir acaba?Bir de yeni konu açmadan,açtığım konuya tekrardan çalışma eklemek mümkün mü?

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşım ben 4 tane görüyorum bir sorun yok resimleri yüklemişsin :)

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
inanılacak gibi değil.hala 3 tane görüyorum :) Sanırım internetimde sorun var.Zaten çok yavaş...:))

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Graffi 3D nickli dostum,
Dediğin noktadaki bulanıklığı kaldırdım,hakikaten daha hoş durdu.Teşekkür ederim.Paylaşıyorum...

card42.png

.YAGMUR.

🌱Yeni Üye🌱
1 ve 2. çok güzel olmuş gerçekten siyah ve koyu renk arkaplan üzerine tasarımlar daha ciddiyet katıyor sanki

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her ne kadar diğer renkleri kullansamda (çeşit olsun diye) aynen sana katılıyorum.Siyahın tonlarıyla yaptığım çalışmalarö özellikle kırmızı yeşil gri renkli fontlarla bana da çok güzel geliyor.
Yorumun için teşekkür ederim.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dostum o '' 50 yıllık matbaacı beyfendi'' ilk önce saygı çerçevesinde düşünmeyi ve konuşmayı öğrensin..Tamam tecrübe önemlidir fakat bir yere kadardır içinde yeteneğin olmadığı tecrübe kuru safsatadan öteye geçmez bana göre..Çalışmaların hiç de fena değil kafana takma ve çalışmaya devam et..Kolay gesin.

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum o '' 50 yıllık matbaacı beyfendi'' ilk önce saygı çerçevesinde düşünmeyi ve konuşmayı öğrensin..Tamam tecrübe önemlidir fakat bir yere kadardır içinde yeteneğin olmadığı tecrübe kuru safsatadan öteye geçmez bana göre..Çalışmaların hiç de fena değil kafana takma ve çalışmaya devam et..Kolay gesin.
Yorumun için teşekkür ederim dostum.Özellikle bunu grafikerlik mesleğini profesyonel olarak icra eden insanlardan duymak,bana ilerisi için umut veriyor.Tekrar teşekkür ediyorum.

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende 1.çalışmanızı beğendim..

sezsiz

🌱Yeni Üye🌱
vallahi 1 çalışma gayet başarılı bence eline sağlık

erkanibrahim_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
vallahi 1 çalışma gayet başarılı bence eline sağlık
Sessiz nickli dostum,yorumun için teşekkür ediyorum,Diğer çalışmalar için (2,3,4.çalışmalar) mümkünse olumlu-olumsuz eleştirini almak isterim.

Eline sağlık, güzel olmuş çalışmalrın
Sağol Prcdark Dostum yorumun için.Benden de bi 10 puan avatar resmine :) çok güzel duruyor...