Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit ve Antetli Kağıt Çalışması

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
mygrafikcreativeart.blogspot.com
3mkk3.jpg

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
son yapmış olduğun kartvizitte gradient ve flu şekiller dikkatin biyerde toplanmasını engelliyor ellerine sağlık

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Son çalışmada antetli kağıttaki fikir güzel ama uygulama biraz abartılı geldi. Kullanım alanını azaltmışsınız.

Çalışmalarınızda kullandığınız zeminleri biraz daha azaltırsanız daha sade ve ağır görünecektir ve bir o kadar da kullanışlı olacaktır ki son yaptığınız antetli kağıdın baskısı için tabakadan ebatsız kağıt kesilip baskıdan sonra tıraşla A4 boyutuna indirgenebilir. Bu da fire demektir ki herşey tasarım değildir. Bu gibi ayrıntıları da düşünerek daha güzel çalışmalar yapabileceğinize inanıyorum ve yeni çalışmalarınızı da merakla bekliyorum.

Elinize sağlık, kolay gelsin...

nilush

🌱Yeni Üye🌱
arkdaşlar benmde kartvizit yapmam gerekiyor vize notum olcak ban yardım ederseniz çok sevinceem :):)

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
tabiki nasıl bişey istiyosan söyle deneyelim

Faydamız olsun

[ Degerli Arkadaslarım Yorumlarınız ve Tavsiyeleriniz Dogrultusunda Calısmalarım devam edecek... Hepinize ilginizden ve hosgörünüzden dolayı Tesekkur ediyorum. ]

Son düzenleme:

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartviziti önce yaka kartı zannettim daha sonra yazıyı gördüm; kartvizit yazmışın oraya o şekilde öğrendim. antetli ise a4 kağıdının paketindeki ön yüzde bulunan yüzü gibi olmuş. artı çizgilerdeki simetri bozuk görüntüdeki estetiği verememişsin bu yorumum inşallah seni üzmez hadi kolay gelsin.

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
Anladım yorum ve eleştiriniz için Tesekkurler...

Elestriler olmadan basarıya gidilmez
insallah eksi gördügünüz yerleri yok ederek artıya gitme sansı bulurum.

Sonraki calışmam gelicek...

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
evet gerçekten eleştirileri olumlu algılayıp, güzel yol kattedmişsin.
bence son olarak eklediğin çalışmada ufak tefek değişiklik ile en doğruyu bulacaksın.
mesela bence;
antetli kağıdanda, logonu ufaltıp, sağa bloklayıp, alttaki web adresini ufaltıp (kırmızı ile dene) ve onuda sağa bloklayabilirsin. Ve antetlinde web adresinden başka iletişim bilgilerine de yer ver.yanlarda kullandığın zemin rengini daha dışarı doğru açabilirsin.
antetlinde 3Mden sonraki logon ortalanmış fakat kartvizitinde üste bloklu. Ona dikkat et mizampajını bozma.
Antetlindeki gibi yerleştirip, en azından kenarlar ile 0.5 cm boşluk bırak. Logo çok kıyılara yapışmış.
adresi özellikle mi yazmadın yoksa unuttunmu :(
Bu yer Bolu'da nerede?
adresi, telefonu, faxı birbirinden ayırma bence. Hepsini antetlide söylediğim gibi sağ tarafa bloklayabilirsin. İsimide Logo ile sol. İletişim bilgilerinde yazı puntonu 8den büyük yapma bence.
Tabi bunlar benim fikirlerim.
Ellerine sağlık.

designerMUSTI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
3mantkkrtvztue9.jpg

Firmanın yeni logosu bu oldugundan Logo üzerinden giderek çıkarmış olduğum bir çalışmadır...

Ayrıca Extra Olarak ta, 3M çalışanlarına Birde Afiş Yaptım İnşallah Beğenirler :)

afispr6.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum...

kahin23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayretin için seni kutluyorum ama sen bizi yine yanlış anladın be dostum.senin bu hırsın benim ilk zamanlarımı aklıma getirdi.senin başaracağına eminim. Bu grafiğin mantığını kavrayıp bişeyler kapacağına eminim.işin mantığını anlayck bize hak vereceksin. kolay gelsin sana.