Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit ve davetiye çalışması

by1302

🌱Yeni Üye🌱
Kardeşimle birlikte ölesine davetiye tasarladım umarım beğenirsiniz. Kartviziti hayata geçirmeyi düşünüyorum yorumlarınız beklerim

davetiyeme.jpg

kartp.jpg

sizce hangi kartvizit daha güzel olmuş ?

Son düzenleme:

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben benzer bir çalışma yapmış ve yaklaşık olarak da 2 gün uğraşmıştım. Burada paylaşmıştım ve sadece bir yorum almıştım. Bu durum biraz üzmüştü de beni. O yüzden sana büyük bir heves ile yarum yazmaya çalışacağım.

Davetiyenin nereden geldiği ön kapakta yazılı olması gerekir. Bu yüzden ön kapak ile arka kapağın yerlerini değiştirmelisin bence.

Kartvizit çalışmalarının hepsi çok güzel olmuş. Ben 2. sıranın solundaki çalışmayı beğendim.

Çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

by1302

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler yorum için daha önceki paylaşımımdada yorum almamıştım sağol

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
guzel olmus ama birde soyle denemenizi tavsiye ediyorum nasil durcak bilmiorum ama , asagiya mail adresinizi yazmissiniz onu bence yukariya telefon numarasinin oldugu yere alip o asagisininda bos kalmamasi icinde o listeyide 2 sira halinde yapabilirsiniz, bu sadece benim fikrim nasil olcak bilmiyorum ama mail adresinin ayri durmasindan yana degilim acikcasi :) :) cunku iletisim bilgilerinizi yukariya yazmissiniz maili de asagiya bnce hepsini bir araya yapsaniz daha guzel durar :)Ama calismalar yinede cok guzel olmus , tebrikler :)

kirmizili olan kartvizit bnm encok hosuma gitti