Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaşar etiketi

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logo müşterinin olduğu için müdahale edemiyoruz.
kasarpeynirioj7.jpg

Benzer konular

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine saglık bence cok guzel renkler tasarım 10 numara
fakat birsey soylemek istiyorum kasar yazının altında kalmıs buyuk bi kısmı on plana domates ckmıs bence biraz daha asagı kaydırkasar resimi biraz daha ortaya cıksın...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Göze hoş görünüyor fakat peynirler biraz geri planda kalmış biraz büyütüp ön plana çıkarsan daha güzel olur

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine saglık bence cok guzel renkler tasarım 10 numara
fakat birsey soylemek istiyorum kasar yazının altında kalmıs buyuk bi kısmı on plana domates ckmıs bence biraz daha asagı kaydırkasar resimi biraz daha ortaya cıksın...

Haklısın teşekkürler dikkate alacağım ama birazcık üzerine yazı gelsin ama
espri orada zaten:angel:

duzenin7ceddine

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş arkadaşların dediği gibi kaşar birz dha ön planda olursa iyi olru

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler, azcık aşagı çektim:)

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zeminde solda iki beyaz dalga görüntüsünü tram olarak girsen daha flu görünse , kaşar peyniri yazısını biraz küçültsen ,içerik bilgilerini ise etiketine ortalasan daha iyi olur diye düşünüyorum.Amaca uygun bir çalışma olmuş başarılar.

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zeminde solda iki beyaz dalga görüntüsünü tram olarak girsen daha flu görünse , kaşar peyniri yazısını biraz küçültsen ,içerik bilgilerini ise etiketine ortalasan daha iyi olur diye düşünüyorum.Amaca uygun bir çalışma olmuş başarılar.

Teşekkür ederim. Dikkate alacağım:smile:

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet hoş olmuş ellerine sağlık..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık hoş görünüyor ama fotoğraf görselin soluk kalmış gibi geldi bana

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ewet arkadaşımın dediğine katılıyorum kaşar biraz daha ön planda olursa daha iyii olucak tasarım güzel begendim arkadaşım emegine saglık.

onderkattu

🌱Yeni Üye🌱
Ambalaj tasarımlarına örnek çalışmaların incelenmesi ve bunlardan yola çıkılarak tasarım yapılması kanatindeyim. Bu tür durumda müşteri farklı tasarıma müdahale etmek yerine sunumun tatminkarlığını düsünecektir. Bu tür en az 50 tane kaşar peyniri ambalajı raflarda var. Rafta göze batsın isteniyorsa ki, bu pazarlama için çok önemlidir, farklı ambalaj tasarımları denenmeli ondan sonra müşteriye sebepleriyle sunulmalıdr.

Bunun dışında tasarım diğerleri gibi olmuş ne bir fark ne bir yaratıcılık. Herneyse elinize sağlık

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ambalaj tasarımlarına örnek çalışmaların incelenmesi ve bunlardan yola çıkılarak tasarım yapılması kanatindeyim. Bu tür durumda müşteri farklı tasarıma müdahale etmek yerine sunumun tatminkarlığını düsünecektir. Bu tür en az 50 tane kaşar peyniri ambalajı raflarda var. Rafta göze batsın isteniyorsa ki, bu pazarlama için çok önemlidir, farklı ambalaj tasarımları denenmeli ondan sonra müşteriye sebepleriyle sunulmalıdr.

Bunun dışında tasarım diğerleri gibi olmuş ne bir fark ne bir yaratıcılık. Herneyse elinize sağlık

Eyvallah......

taktukaa

🌱Yeni Üye🌱
bende böle bi çalışma yaptırmak istiyorum ayran bardagı ile ilgili nası ulascam arkadaslara

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık göze hoş gelen bir tasarım olmuş fakat peyniri üzerindeki yazıdan kurtarıp ön plana çıkarırsan çalışman amacına uygun hale gelicektir.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
domates ve peyniri sizmi çizdiniz,
genel toplamda ellerine sağlık, çok sevdim..

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım hakkında yorum yapmayacam yalnız kullandığın fotoğrafta ürünler net değil bence domateslerde tam kırmızı canlı görünmeli birde tasarımla ürün ölçüsüz (küçük gözüküyor)

Gr@f!k3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Domatesler Çok kötü biras daha gayret sanırsam şeffafa basılacak