Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog kapağı ön arka

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkase5.jpg

yorumlarınızı bekliyorum

tuvatis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmamış. yorumun bu kadar kısa olduğu için özür dilerim ama olmamış.

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden olmamış onuda belirtseydin bari

korkuu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uymamış arka ile ön kapak birbirine

korkuu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zemin rengini siyah yap ve sekillerin yerine baska bisey dene

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arka kapakla ön kapağın bir bütünleyici havası yok. Renk seçiminizde şahsi fikrim çok boğmuş. yinede emeğinize sağlık

kadet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resme bakarak ön kapağı resimsiz kısım kabul ediyorum. Sanırım aslında böyle değil. Montaj yanlışı var.

Kullandğın şekiller ve renk bana daha çok bir mobilya yada mefruşat havası uyandırıyor. Ortadaki şekil ve logoyu daha küçük yapabilirdin. Nacizane fikrim budur. İyi çalışmalar.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
sanki lokantada mönü kataloğu olur ya ona benzemiş ön yüz

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeş arka akapaktaki desenlerisenmi çizdin? ve neden koydun.
içindeki gözlükler otantik mi?
eğer değilse daha çağdaş çizgiler kullanmanı tavsiye ederim.
ortada tasarımsal anlamda pek bir şey yok. yanlış anlama ama kopyala yapıştır sanki...?
pylşm için sağol.

denizkaya

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaşlar benim ingilizce dönem ödevi için kapağa ihtiyacım internette hiç iyi kapaklar yok yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
resim kapağın arka tarafındamı yoksa ön tarafındamı?

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet herkesin belirttiği gibi kapak ve iç kısımın birbiriyle alakası yok özellikle desenler çok alaturka çizimler o fotoğrafta bulunan gözlüğe hiç uymayan bi seçim onları düzeltirsen bi problem kalmaz eline sağlık

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Dekoratifler hoş qüzel fakat amaca uygun değil. İlk baktığımda aklıma optik asla gelmedi.. Eyer optik değilde Mobilya vs. qibi bi alanla ilqili çalışma olsa Renk Seçimin gayet güzel olurdu..

Sana tavsiyem görseli Ön kapakta kullanıp ince yine aynı fontlarda, belki tipografik oynamada olabilir, bi slogan ve bir logo.. Ön kapak bunlardan ibaret olsun.. Arka Kapakda ßeyaz bi zeminde alta veya ortaya adresi koyar yine Buse optiğin logosunu ve markaların logolarını da daha ufak bi şekilde adrese yakın bi yere dizebilirsin orası sana kalmış... Bu tür çalışmalarda sadeliğin daha qöz alıcı olabilceğini düşünüyorum... ;) ve unutmadan "olmamış, kötü, becerememişsin" qibi nedeni ve açıklaması olmayan yorumları kaale alma..:)

İyi çalışmalar..

winston06

🌱Yeni Üye🌱
bence ön tarafa ön kapağa bordo koyu bi bordo renk ver sonra o ön kapaktaki desenleri o verdiğin bordonun %20 tıramını falan verirsen bence daha çekici olur yada şöyle yapabilirsin ön kapağa zengin siyah verebilirsin yani %30 c %30 m %30 y %100 de siyah verirsen daha hoş olurdiye düşünüyorum

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
ön kapaktaki modern bayan görüntüsü ile arka kapaktaki osmanlı motifi tarzı şekiller ve renk birbirine uymamış.firma logosu siyah ve yeşil renklerde.o renkleri baz alarak çalışın bence.ve arka kapaktaki motiflerin yerine daha modern çizimler kullanmaya çalışın.mesela siyah zemin üzerine çalışabilirsiniz. ön taraftaki logoları arka kapağa alabilirsiniz, firma logosunu sağ üste koyup, altına iletişim bilgilerini yazabilir,öndeki logoları altına sıralayabilirsiniz.kolay gelsin.

mouse

🏅Acemi Tasarımcı🏅
optikle bağlantısı pek olmamış iki sayfa birbirinden çok bağımsız birlik yok. renk uyumu yok..
eleştiriler biraz sert olmuş sanırım ama burda amacımız birbirimizin eksiklerini göstermek ve farklı bakış açısına sahip olmak.;)

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
:) teşekkürler güzel yorumlarınızdan dolayı dikkate alıyorum hepsini merak etmeyiin