Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog kapağı

serdalsahin61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.trabzonspor.org.tr
kapaktaki eller konusunda arka kapaktaki el resminin fshoptaki kanallarında renk değerlerini kapaktaki ellerin kanallarına uygulayabilirsin. bu sadeye kapaktaki renk farklılığını düzeltebilirsin.

bide tırnakları kesebilirsin :) isteğe bağlı tabiki

acizhane fikrimdir. hayırlı işler dilerim

Ayrıca Bu fikre de katılıyorum...

abaq

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
abaq.deviantart.com
adres arka kısma koyulmali... photoshopta ellerdeki ışıklara, renk ayarlarına dikkat edilmeli... logo orada olacaksa illaki ya altındaki binadan onu ayıracak bir çözüm üretilmeli altına lens vs vererek yada başka uygun bir yer ayarlanmali bence... genel tasariya bakacak olursak güzel calisma eline saglik serhendicim :)

yazdıklarının uzun verisyonu olarak adres satırı arkaya koyulmalı vede adres satırının altındaki vektor yokedilmeli.

resim biraz daha düzgün dekube edilmeli ( aşağıdaki elde özellikle )

logo mutlak süretle çalışmadan ayrılmalı ( eller i bi miktar küçültebilirsin bu doğrultuda )

birde tırnak makasın varmı ? :D

eline sağlık eleştirilermize rağmen çalışma hoş.

coskank

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş, sadece firmanın adını biraz geri planda kalmış gibi, canlı renk dene istersen, yada bu formatı bozma siyah kontür at yazının etrafına, ellerine sağlık yinede, güzel çalışma

hackervuslat

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim guzel bir çalısma.Akılcı ve hayel gucu yuksek bır çalısma olmus.

azo

🌱Yeni Üye🌱
mrb bu mesaj attığım 3.kişisin:)
genelde uzman olduğunu düşündüklerime yazdım:)
aynı şeyi bide senden rica edicem..
ben fotoğraf ve matba konusunda pek iyi değilim.tekstil grafikeriyim ama katalog ve bilbort çalışmalarını hazırlamayı öğrenmek istiyorum.bana yardımcı olabilirmisin..
işin inceliklerini püf noktalarını vb. buradan biraz benimle paylaşabilirmisin..
teşekkürler..