Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog kapak çalışmam.(2008)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Elektro Marketin tüm ürünlerini barındıran (Tahmini 150-170 sayfalık ) ürün kataloğun kapağıdır.
Kırım ve kesim kroslarının gösterilmemiş halidir arkadaşlar

1nci çalısmam işverenin tercihi,
2nci çalışmam bir arkadasıma renk farkını göstermek icin ;)
3ncü çalımam da benim tercihimdi.

Sırtlık dahil edilmiş halidir. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.:angel::emo1:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
oley siyah çalışmalar...:):):)iki tarafıda görünce karışık göründü gözüme ama tek taraflı düşününce gayet güzel..ama çok desen kullanmamışmısın arkadaşım...desenlere verdiğin gölgenin değerlerini bişraz daah düşürsen...:)umelsan mı ümelisan mı araya verdiğin efektte kafa karıştırıcı...:)eline sağlık..kolay gelsin...

erateam

🌱Yeni Üye🌱
Ellerinize sağlık. En iyisi 3. bence
Bir tek firma ismi daha belirgin olursa iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle E harfine vuran parlama efekti yüzünden firma ismini okumakta zorlandım çünkü

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
oley siyah çalışmalar...:):):)iki tarafıda görünce karışık göründü gözüme ama tek taraflı düşününce gayet güzel..ama çok desen kullanmamışmısın arkadaşım...desenlere verdiğin gölgenin değerlerini bişraz daah düşürsen...:)umelsan mı ümelisan mı araya verdiğin efektte kafa karıştırıcı...:)eline sağlık..kolay gelsin...

merci ZUCKER.. gölgeleri evet birazdaha düşürmem lazım çalışmada 40 yeterli göründü ama jpg de biraz daha belirginleşiyor. Firma ÜMELSAN ve logoları bu yapacak birseyim yok :( :)

Ellerinize sağlık. En iyisi 3. bence
Bir tek firma ismi daha belirgin olursa iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle E harfine vuran parlama efekti yüzünden firma ismini okumakta zorlandım çünkü

sana katılıyorum kardesim ama müşteri 1 i secti :)
E kısmına gelince onu bir düşüncem.Zaten 3 haftam var icerikle uğraşıyorum buaralar. Teşekkürler yorumlarınız icin.:angel: sizede kolay gelsin

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım çalışmalarındaki desenler ile ürün kataloğu arasında bir bağ kuramadım ben. ayrıca firmanın ismi okunmuyor ve bir elektrik firması olduğunu anlamak o kadar kolay değil. bence üst şeritte kullandığın görselleri daha büyük yada tam sayfa yaparak yola çıkarsan daha dikkat çekici bir çalışma olur. kendini fişe takan ampul çok güzel tam sayfa olsa süper olur. bence tabi... iyi çalışmalar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım çalışmalarındaki desenler ile ürün kataloğu arasında bir bağ kuramadım ben. ayrıca firmanın ismi okunmuyor ve bir elektrik firması olduğunu anlamak o kadar kolay değil. bence üst şeritte kullandığın görselleri daha büyük yada tam sayfa yaparak yola çıkarsan daha dikkat çekici bir çalışma olur. kendini fişe takan ampul çok güzel tam sayfa olsa süper olur. bence tabi... iyi çalışmalar.

insert çalışmalarında aynen dedigin uygulamayı kullanıyorum kardesim teşekkür ederim.
bu seferki calısmamda değişik ve sadece birkac ufak resimlerle ,firmanın kendi ismiyle bir kapak yapmayı düşündüm. Zaten beğenildi. Ama son fişe takan ampul olayı hoşuma gitti denerim uyarsa yine paylaşırım ;) tekrardan sağol yorumun için.