Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog Kapak Çalışması

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Katalog kapağından ziyade reklam sayfası ya da broşür tarzı olmuş.
Hoş renkli, cıvıl cıvıl ama kapak için sanki biraz daha ağır ve sade bir çalışma olsa...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bunlar iki farklı katalog kapağı mı?

İlk olarak sağdaki kapakta kar tanesinin birini kesip bölmüşsün, sanırım gözünden kaçmış..
Orta kısımda gereksiz bir boşluk mevcut, kalbi aşağıya alman bunu biraz hafifletecektir..
Keza "Dört mevsim..." yazısı yine fazla yukarıda kalmış..

Soldaki kapağa bakarsak iki yerde gradient kullanmışsın.. Köşedekinde güneş etkisini biraz daha belirgin yapıp ortadaki gradienti kaldırmanı öneririm..
Ufak bir not, ışıkların bitimi birbirinden kopuk duruyor bunlara dikkat etmelisin..
Arka kısımdaki yeşillik görseli biraz zayıf kalmış farklı seçenekler düşünebilirsin..

Eline sağlık..

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
teşekkür

Değer yorumlarınızla verdiğiniz katkılarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben çok beğendim, cıvıl cıvıl çalışmalar hoşuma gidiyor. Tek rahatsız eden nokta ak-su yazısının fontu, Türkiye'deki tabelaların %70 inde bu font var nerdeyse, artık görmeye tahammül edemiyorum :D

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
Katılıyorum

Ben çok beğendim, cıvıl cıvıl çalışmalar hoşuma gidiyor. Tek rahatsız eden nokta ak-su yazısının fontu, Türkiye'deki tabelaların %70 inde bu font var nerdeyse, artık görmeye tahammül edemiyorum :D

Beğeniniz için tşk, yazı fontu içinde aynı fikirdeyim ama yapacak birşey yok firmanın kendi seçimi

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tasarım olarak başarılı ama Erkal'ın dediği gibi katalog kapağı gibi değil sanki. Daha çok ilr veya reklam sayfası gibi duruyor. Eline sağlık.