Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog kapak tasarımı

berat6013

🌱Yeni Üye🌱
tv ve uydu kumandası ithalat firmasında çalışıyorum. katalog kapak çalışması için yardımcı olabilecek varmı?????

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
tv ve uydu kumandası ithalat firmasında çalışıyorum. katalog kapak çalışması için yardımcı olabilecek varmı?????

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

* Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
* Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
* Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
* Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
* Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını https://www.grafikerler.net/is-veren-ilanlari-f139.html bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

karaca181

🌱Yeni Üye🌱
a-6 ebadında daki 50 adet defteri ambalaj yapmak için en azından bilindik tasarımların dısında bir kutu tasarımına ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı