Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog tasarımı yapabilecek freelance grafiker arkadaşlara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
Merhaba arkadaşlar;
Ben kendim reklamcıyım(açık hava reklamcısı) Bir firma benden firmanın katalog tasarımlarını ve baskısını yapmam için öneride bulundum, işin açıkcası açık hava reklamcısı olduğum için daha once boyle bi çalışmam hiç olmadı,

İşin detayı

Firma Ünvanı: Mağaza ekipmanları üretimi

Yapılacak İşlemler : Dia çekimi (yerinde)
Katalog tasarımı, ve baskıları

Toplam 1000 adet yapılacaktır, Toplam 14 Sayfa çiftaraflı (kalın, kuşe kağıda baskı)

Arkadaşlar bununla ilgili once ben fiyat istiyorum, Çünkü ben açık hava reklamcısı olduğum için matbaa fiyatlarıyla ilgili bilgim yok, Bana fiyat verinki bende firmaya fiyatı bildireyim onayını versinler, işin başlangıcını yapalım

bu arada iş istanbul anadolu yakasında

İlgilenen arkadaşlar varsa mesaj atsınlar

Teşekkürler

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
kataloğun ebadı kaça kaç olucak onunla ilgili bilgi verirsen yardımcı olabilirim bende anadolu yakasında ikamet ediyorum çünkü adres telefon vs. msn gibi şeylerde burdan yazma özelden yaz

birde kataloğun kapağı iç sayfalarla aynı gramajdamı olucak yoksa kapak daha kalınmı olucak?

nurto

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
Ben katalogun sayfa tasarimlarini yapabilirim fakat fotograf cekimi, matbaa boyutuna dahil olmak istemem. Ben sadece tasarimlarini yapip teslim ediyorum. Bu nedenle sanirim ihtiyaciniza cevap veremeyecegim.

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
kataloğun ebadı kaça kaç olucak onunla ilgili bilgi verirsen yardımcı olabilirim bende anadolu yakasında ikamet ediyorum çünkü adres telefon vs. msn gibi şeylerde burdan yazma özelden yaz

birde kataloğun kapağı iç sayfalarla aynı gramajdamı olucak yoksa kapak daha kalınmı olucak?

Kapak iç sayfalara nazaran daha kalın olacak

dilek_cds

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.cdsturk.com
Merhaba ben hem tasarımcı hem de öğretmenim.Öğretmenlikten arta kalan zamanda web siteleri ve diğer tasarım işleri yapıyorum.Sizinle görüşmek isterim.Buda web adresim.
www.************.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

grafikeray

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar.. Ben yenibosnada ikamet etmekteyim. Fotoğraf çekiminden matbaa basım sürecine kadar tüm işi halledebilirim ama işin ne derece ciddi ve ne firmasına yapılacağını bilmem lazım.. Canon 5D ile çekimler yapılacaktır. Çalışmalada Mac ortamında istenilen düzeyde tasarlanıp teslim edilecektir. Daha önce yaptığım katalog dergi vs. örnekler görmek istenirse memnuniyetle gösterebilirim.. Şimdiden kolay gelsin

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Arkadaşlar.. defalarca belirtmemize rağmen sanırım tam etkin duyuru yapamıyoruz.. Arkadaşlar.. Lütfen iş müracaatlarınızda mail adresi, ve web sitesi,telefon numarası vermeyiniz..Özelden PM atarsanız işveren isze dönecektir.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende anadolu yakasında Oturuyorum Çekim hariç tasarım baskı ve mücellit bölümünü halledenilrim ( çekim hariç tasarım baskı ve baskı sonrası işler dahil) yardımcı oalbiirim çalışmalrıma göz atmak için forumdaki konularıma bakabilirsiniz..!

nisatr

🌱Yeni Üye🌱
eğer çözüme ulaşmadıysa yardımcı olurum, pm atınız...

sistem64

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben uşaktan arıyorum internetten buldum adresinizi ben evde internet aracılığıyla yapmak istiyorum grafikerim coreldraw ' ı çok iyi derecede kullanıyorum. daha önce reklamcıda çalıştım doğum nedeniyle ayrıldım. photoshop programınıda iyi derecede biliyorum. tabela,afiş, logo tasarımı, etiket, degi, broşür. Grafik ile ilgili ne varsa yaparım. bana yardımcı olursanız sevinirim.banukahveci1973@************ sayfası 10ytl
Merhaba arkadaşlar;
Ben kendim reklamcıyım(açık hava reklamcısı) Bir firma benden firmanın katalog tasarımlarını ve baskısını yapmam için öneride bulundum, işin açıkcası açık hava reklamcısı olduğum için daha once boyle bi çalışmam hiç olmadı,

İşin detayı

Firma Ünvanı: Mağaza ekipmanları üretimi

Yapılacak İşlemler : Dia çekimi (yerinde)
Katalog tasarımı, ve baskıları

Toplam 1000 adet yapılacaktır, Toplam 14 Sayfa çiftaraflı (kalın, kuşe kağıda baskı)

Arkadaşlar bununla ilgili once ben fiyat istiyorum, Çünkü ben açık hava reklamcısı olduğum için matbaa fiyatlarıyla ilgili bilgim yok, Bana fiyat verinki bende firmaya fiyatı bildireyim onayını versinler, işin başlangıcını yapalım

bu arada iş istanbul anadolu yakasında

İlgilenen arkadaşlar varsa mesaj atsınlar

Teşekkürler

19041973

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ben uşaktan banu freelance çalışıyorum coreldraw ve photoshop kullanıyorum. 6 yıllık deneyimim var ilgilenirseniz.
************** eklerseniz görürşürüz iyi günler

PM (özel mesaj) ile iletişime geçizin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

cenkkaratekin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum, detayları özele msj attım iyi çalışmalar.

hayabusa.69

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet sayfasini 10 ytl e yapan arkadaslarim cok iyi kullaniyorsunuz programlari ama sayfasi 10 ytl. zaten sizin gibiler yuzunden bu is ayaklar altinda surunuyor

korkuu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dia resim çekmek hariç diğer işleri yaparım matbaa, grafik, mücellit ve selefon işlerini
Fiyat icin ise pm veya telden grsmemiz lazım cünkü ebat, gramaj, selefon ve adet öğrenmem lazım ki fiyatı da ona göre + ödeme kısmıda çek mi nakit mi?

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçi olan olmuş, biten bitmiş ama, gönül isterdiki biriside kalksın "14 sayfa iç olacak, ama kapak farklı kağıda olacak, bu nasıl olur, nasıl montajlanır, 14 sayfa olmaz 16 sayfa olmalı" dese bari...

levograf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar hala okumaktan kaçıyorsunuz iş bitmiş basılmış teslim edilmiş yazılmasa neyse. Hala talibiz diyorsunuz. Birde fiyat veriyorsunuz 10 ytl diyorsunuz e pes valla diyecek birşey bulamadım... Ben 10 liraya bu işin sadece 10 kare fotoğrafını bile çekmezdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...