Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog

pelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
graphic1jg3.jpg

arkadaşlar bir mermer firmasının katalog çalışması üçe katlamalı bir çalışma yorumlarınızı bekliyorum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Resimlerde contrast eksikliği gözüme çarpan ilk eksiklik.

Birde arka kapaktaki resimlerin kenarlarıda hoş durmuyor.

Bence bir tanede büyük resim kullansaydıon diyorum. Biraz daha albenisi olurdu gibime geliyor. Vasat bir çalışma olmuş. Biraz daha çarpıcı bir şeyler yapmalısın bence.

pelin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya evet biliyorum. firma sahibinin istemiş olduğu daha vasattı anca bu hale getirebildik biliyorsunuzki bazı insanlar sadece kendi istediklerini yaptırıyorlar ne kadarda hoş olmadığını anlatsak da yine kendi istediklerini yaptırıyorlar ve çok acil bir çalışmaydı. birde mermer kataloğunu basmak sorunludur yani mermerlerin birebir rengini almak çok sorun oluyor. ama baskıda renkleri birebir tutturabildik ve o yüzden ne kadar beğenmediğimiz bir çalışmada olsa bizi sevindirdi. bu arada eleştirinizi dikkate aldım. bir daha böyle bir hatayı yapmam

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ya evet biliyorum. firma sahibinin istemiş olduğu daha vasattı anca bu hale getirebildik biliyorsunuzki bazı insanlar sadece kendi istediklerini yaptırıyorlar ne kadarda hoş olmadığını anlatsak da yine kendi istediklerini yaptırıyorlar ve çok acil bir çalışmaydı. birde mermer kataloğunu basmak sorunludur yani mermerlerin birebir rengini almak çok sorun oluyor. ama baskıda renkleri birebir tutturabildik ve o yüzden ne kadar beğenmediğimiz bir çalışmada olsa bizi sevindirdi. bu arada eleştirinizi dikkate aldım. bir daha böyle bir hatayı yapmam

Hep birlikte fikirlerimizi açıkça söyledikçe daha iyi yerlerde olacağımızın bilinci ile... Yoruma açık olduğunuz içinde ayrıca tebrik ederim. Daha güzel çalışmalarınızın da olduğunu düşünüyorum... İyi forumlar.

birol

🌱Yeni Üye🌱
Katalog ÇaliŞmasi

SLM PELİN

BİR KATALOG ÇALIŞMASI YAPTIM
AMA can alıcı renler lazım bana yardımcı olurmusun.katalog çaşılmamı nasıl gösterecegim buradan yardımcı olurmusun.mail emailadresi@vermekyasak.com yardımcı olursan sevinirim.tşk

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
SLM PELİN

BİR KATALOG ÇALIŞMASI YAPTIM
AMA can alıcı renler lazım bana yardımcı olurmusun.katalog çaşılmamı nasıl gösterecegim buradan yardımcı olurmusun.mail emailadresi@vermekyasak.com yardımcı olursan sevinirim.tşk

Email adresi vermek yasaktırç Bence yardım bile istemeden önce Forum Kuralları' na bir göz atın.

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
pelincim eline saglık problemini okudum bakar bakmaz katı bi yorum yapcaktim ama durum anlaşıldı :D ön kapağını yinede begenmedim :( daha cekici olabilirdi ii calismalar

Designer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ladakulubu.com
pelin kardeş ön kapak arkadaki feather lar olmamış açıkça sı vede bir hata gibi görünüyoor bilgin olsun biraz daha eritebilirsen daha hoş görüne bilirdi

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak başarılı bir çalışma pelin en sağdaki küçük yazıları biraz daha belirginleştirirsen bana göre kusursuz bir çalışma olmuş olacak kolay gelsin

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
onay almış basılmış yoruma gerek yok ama çok keskin bence ve görünmüyo ama baskıda iyi çıktı ise problem yok elişne sağlık