Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kataloğumdan Örnek Bir Sayfa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar 2 ay önce bir firmaya 2009 katoloğu için örnek bir sayfa çalışmıştım firma sayfayı beğenseydi kataloğun tamamını yapacaktım. Malesef beğenmedikleri gibi bir sürü de zamanımı harcadım emeğime yazık oldu. Şimdi sizlerin yorumlarını bekliyorum nerde hata yapmış olabilirim.
bulaiklik2dn2.jpg

Benzer konular

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımında bi anormallik görünmüyor, güzel olmuş, ama müşteriler zor insanlardır, bazen tanıdık , az ücret, yada bilumum farklı şey istiyor olabilirler,...
Bu yüzden bir şey red edildiğinde, illaki kendinde bi kusur aramana gerek yok...

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben soldaki kırmızı şerit ile işin genelinde kullandığınız mor-eflatun rengi pek uyumlu bulmadım. Kırmızı sırıtmış sanki. Birde yazı karakterleri konusunda basit kalmış. Ama iş onaylanmadığına göre yapacak bişey yok. Kolay gelsin

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben soldaki kırmızı şerit ile işin genelinde kullandığınız mor-eflatun rengi pek uyumlu bulmadım. Kırmızı sırıtmış sanki. Birde yazı karakterleri konusunda basit kalmış. Ama iş onaylanmadığına göre yapacak bişey yok. Kolay gelsin

o kırmızı şeridin başından beri hatalı durduğunu biliyordum ama yaptık bir hata bir kere (anneme gösterdim o bile o kırmızının rengini değiştir dedi ya)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
renk uyumu pek olmamış,kırmızı şeritte baya sırıtmış :) yazı biçimi ve verdiğiniz efekt genişleyerek gelen yazıda o boşluğa uymamış,belki o efekti vermeden bile daha estetik durabilirdi,ayrıca kırmızı şeritte olduğu gibi mavi üzerine kırmızı yazı rengi yerine farklı renk olabilirdi..kolay gelsin emeğine sağlık

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baştan sona olmamış

renk uyumu yok, efektler uyumsuz, kırmızı şeridi neden koyduğunu kendin bile bilmiyorsun

sen bu işi fazla zorlama herkes yapacak diye bir şart yok

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baştan sona olmamış

renk uyumu yok, efektler uyumsuz, kırmızı şeridi neden koyduğunu kendin bile bilmiyorsun

sen bu işi fazla zorlama herkes yapacak diye bir şart yok

:rofl::rofl::rofl::rofl: çok aradınmı beni

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
renk uyumu yok bi kere görselleri dahada patlatman gerekiyodu ayrıca ürün ayrıntılarını da ana ürünün yanına alman ve hoş bi desen içerisinde kullanman dahada güzel olurdu floral desen seçimin iyi ama rengini değiştirip biraz daha gri veya mavi tonlarda çalışsaydın bu çalışma dahada iyi olabilirdi... yazıları yukardan aşağıya yazmak hareketlilik vermiş ama ana yazıları keşke öyle yapmasaydın ya... arkaya tram olarak atsaydın çok daha güzel olurdu...

izzettin_47

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben bir market için insört yapacam yardımcı olmanızı istiyorum. elinizde hazır örnekler varsa izzettin_tas@************ adresine yollasanız sevinirim. veya burdan da olur

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...